SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] pat34 dziennik, str 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 153313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Jak baba gadasz z tą "płaskością"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45258
Zaraz człowieka schiza łapie że mięcha poleciało jak się popatrzy w lustro z rana xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 173 Napisanych postów 2240 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 140601
Troche przesadzasz, ale nadal mnie dziwi u Ciebie taka rozbieznosc ciezarow w trenowaniu klatki i plecow;p
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45258
pojdzie priorytet na klate po wakacjach to moze sie troche wyrówna ;d plecy zawsze mialem silne a klatke najsłabsza ;p

Wczoraj w stokrotce znalazłem mąke orkiszową i włąsnie zrobiłem sobie orkiszowe naleśniki. Do srodka dałem masło orzechowe i dip czekoladowy walden farm i polałem je topingiem z jogurtu greckiego 0% z 3 miarkami marcepanowego whey c-6 :D Miazga ! Po 3 takich naleśnikach już ledwo chodze z przejedzenia ale warto było Czwarty pójdzie w wersji wytrawnej z mięsem z szynki w sosie pomidorowym :D






...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45258
Zapomniałem napisać co tam dziś trenowane było :D Oczywiście zrobiłem plecki, dzisiaj skupiłem się na mocnym dopięciu pleców tak by uwydatnic grubość pleców. Wyszło całkiem fajnie, wiosłowanie hantlami leząc na ławce z lekkim odwodzeniem łokcia na boki fajnie weszło.
Martwy w tym tyg off bo nogi robiłem przedwczoraj i dwójki do dziś pieką :P

Plecy

1. Wiosłowanie nachwytem
14x60kg 14x80kg 14x100kg 10x120kg + dropset 10x140kg 8x100kg 12x60kg

2. Ściąganie do klatki chwytem neutralnym
10x40kg 10x50kg 10x60kg 10x70kg

3. Wiosłowanie hantlami leżąc na ławce skośnej
10x25kg 10x25kg 8x25kg 8x25kg

4a. Ściąganie drążka do karku
4 serie po 12 reps

4b. Narciarz nachwytem
4 serie po 12 reps

5a. Przyciąganie uchwytu wyciągu dolnego do brzucha podchwytem
3 serie po 10 reps

5b. Wiosłowanie linkami wyciągu dolnego stojąc
3 serie po 14 reps

po treningu 20 min cardio na rowerze

A przed chwilą zrobiłem 10 min interwałów 30:30 sekund 30 sekund Zarzut z ziemi + Push press i 30 sec odpoczynku
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45258
dzisiaj DNT i w koncu udało mi się wyskoczyć na koszykówke ! 2h grania na 2 kosze wiec duzo biegania, stawy troche dostały dziś bo sie odzwyczaiły od takiego wysiłku :P

pociągne jeszcze na 200g węgli do końca tyg ale od przyszłego tygodnia wróce na diete zbilansowaną. i tak nie zdąże zrobić takiej formy jak planowałem, dalsze szlify w postaci jakiejś rekompozycji bede probował robić w wakacje w norwegii ;) Póki co dalej cisne ostro, od przyszłego tyg zbije też troche kcal, bedzie już jedynie 2720kcal :( Cały czas meczy mnie głód a forma jakby stoi w miejscu. nie wiem co jest grane ale na prawde nie jestem zadowolony z obecnego stanu rzeczy...



Zmieniony przez - pat34 w dniu 2015-06-11 22:48:12

Zmieniony przez - pat34 w dniu 2015-06-11 22:49:11
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814
mi się chce już tyle czasu naleśniki ale nie ma kiedy ogarnąć cały dzień poza domem robię to co najszybciej :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45258
Zapomniałem wrzucic w pitek wypiske :D Nie pamietam dokladnie wszystkiego ale był wycisk wąsko do 9x90kg, 3 serie czachołamaczy, pompki na poręczach na maszynie 2 serie i prostowanie z liną jedrnoącz 2 serie. Na bica suplinacja, uginanie o kolano, wyciag dolny wąsko i uginanie na bramie :D

Dzisiaj też bardzo dobry trening


Barki

1. Military press
14x40kg 10x50kg 8x60kg

2. Wyciskanie zza glowy
12x40kg 10x40kg 8x40kg

3. Podciąganie sztangi wzdluż tułowia
4 serie max 52kg

4. Face pull
3 serie

5. Unoszenie ramienia na bok w opadzie wyciag
3 serie

7. Podciąganie lin wzdłuż tułowia leząc na plecach wyciąg dolny
3 serie

8. Wyciskanie przodem do oparcie maszyna
3 serie

Brzuch

Kołko 3 serie po 10 reps
Unoszenie nóg leząc 3 serie po 10 reps

20min cardio bieznia

edit. właśnie wróciłem z kosza 2h biegania na całe boisko zdycham i chce jesc z neiwiele moge :D


Zmieniony przez - pat34 w dniu 2015-06-14 19:52:41
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45258
Dzisiaj fatalny dzień.. rano robiłem nogi ale byłem totalnie bez mocy.... nawet nie chce mi sie pisac calego treningu, przysiad 10x 10x 8x 6x 120kg. Od rana mega bolały mnie stawy, mimo to wybrałem się na kosza ale po godzinie gry musiałem wrocic do domu bo dopadł mnie mega ból w łokciu. Wziąłem 2 ibupromy zrobiłem zimny okład mam nadzieje że do jutra przejdzie bo bedzie trenowana klata ;) Do michy planowanej doszło troche czereśni prosto z drzewa od babci :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45258
Łokieć zaczął bolec dopiero po pierwszym ćwiczeniu ale kolega pozyczył mi ściągać i udało się jakoś przetrzymać cały trening z lekkim bólem. Po treningu chwile pobolał i sam z siebie przestał ;)
Na siłowni dzisiaj patrze a tam ktoś zdjął linki z jednej części bramy o.O Wiec rozpiętki na bramie dzisiaj odpadły i musiałem troche pokombinować :D Wyszedł całkiem fajny trening i gdyby łokieć tak nie bolał było by git :)

Po treningu miałem w planach zrobić sobie burgery z żytnich bułek z piersią ale zapomniałem rozmrozić i z wrażenia zjadłem 4 bułki żytnie 135g sera królewskiego light i 200g łososia + pomidor ogórek cebula :D


Klata


1. Wyciskanie hantli skos dodatni
14x25kg 8x30kg 8x35kg 8x35kg 8x35kg

2. Wyciskanie sztangi na płaskiej
10x70kg 10x70kg 10x70kg 10x70kg 8x70kg

3. Rozpiętki na skosie dodatnim
14x12kg 14x14kg 10x18kg 8x12kg

4. Wyciskanie na maszynie hammer młotkowo stojąc
14x40kg 12x60kg 10x60kg 12x40kg

Cardio 20 min bieżnia a wieczorem 20 min w domu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase

Następny temat

Pomoc/korekta w FBW (zastoj po 4 msc)

Shoty
Polecane artykuły