SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

16

Waga

72

Wzrost

170

Cel treningowy

masa

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławka sztanga sztangielki gryf mocno łamany drążek do podciągania stojaki

Dieta

będzie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 120 klata 70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3128
Witam zamierzam teraz na poważnie się wziąść za siłke. I tu pytanie jakim planem najlepiej ćwiczyć. W tamtym roku ćwiczyłem jakiś miesiąc i w tym od połowy marca do początku do końca kwietnia wtedy i w tym roku jechałem takim planem
1. przysiad
2. rdl (rumunski martwy ciag) tylko tego nie robiłem
3. wyciskanie na lawce
4. wioslowanie
5. wyciskanie w staniu
6. podciaganie na drazku (nachwyt)

rozgrzewka:
1 seria z bardzo malym obciazeniem(gryf;ciezar ciala) x 15p
1 seria na 50% CD (ciezaru docelowego/roboczego,czyli takiego,na ktorym wykonasz ostatnia serie) x 15p
1 seria na 75% CD x 15p
1 seria na 100% CD x 12-15p
Ten plan znalazłem gdzieś kiedyś na tym forum. I pytanie czy dalej czy teraz też mogę tym planem iść czy lepiej będzie zrobić/poszukać jakiegoś nowego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Czemu nie robiłeś rdl ?

Jakieś problemy zdrowotne ?

Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-07-02 22:00:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3128
Problemów zdrowotnych nie mam tylko to ćwiczenie nie wychodziło mi zbyt dobrze technicznie troche słabo rozciągnięty jestem i miałem problem z utrzymaniem prostych pleców przy zginaniu to dałem sobie spokój żeby sobie krzywdy nie zrobić ale teraz mam zamiar zacząć je robić.Ale ten rumuński zmianie na zwykły martwy ciąg

Zmieniony przez - bloder w dniu 2013-07-03 00:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz robić ten plan.

Zaglądnij też do tego tematu:

https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-07-03 12:10:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej FBW czy juz czas na splity :) ?

Następny temat

[BLOG] pat34 dziennik, str 31

WHEY premium