musisz eksperymentować, nic na tacy.
Przykładowy Ci wrzucę, jak ja bym to widział:
Góra 1:
Drążek szeroko nachwyt
Wyciskanie na skosie
Wioslo w opadzie sztangą
Wyciskanie sztangielkami poziom
Drazek neutralem
Rozpietki poziom
Wyciskanie stojac
Odwrotne rozpietki w opadzie
Uginanie stojac + francuz w supersecie
Dol 1:
Hack-przysiady ze sztanga
Wysoki step z hantlami
Syzyfki
Żuraw
Martwy na prostych
+lydki
Gora 2:
Odwrotne wioslowanie
Pompki klasyczne z elewacja nog (nogi wyzej niz glowa)
Wioslowanie jednoracz sztangielka
Wyciskanie sztangielkami skos
Drazek szeroko podchwyt
Rozpietki skos
Unoszenie przodem + unoszenie bokiem
Podciaganie sztangi do klatki w opadzie
Uginanie z supinacja hantlami + francuz jednoracz sztangielka
Dol 2:
Przysiady ze sztanga na barkach
Wykroki ze sztangielkami (w miejsu)
Nożyce ze sztangą
Martwy na sztywnych
Żuraw (choc idealnie by bylo uginanie podudzi lezac na skosnej lawce ze sztangielka miedzy stopami)
+ lydki
I tyle.