super!:) dzieki:) łatwiej było by mi dodać +1kg bo bym miał łatwiej na sztandze układać ale dam rade!:)
kupiłem sobie skaknke za 40zł, super się skacze jest idealna na ciężkość itd:)
no, to ją porządnie wypróbowałem! najlepiej wydane 40zł w ostatnim miesiącu jak nie lepiej:]
5x droższa od ostatniej ale jest tak zayebista że szok
nie musze walczyć z nią żeby się rozpędziła bo sama szybko chodzi:D
czyli nie to że ja zapomniałem jak się skacze tylko tamta skakanka była dziadowa, na tej bardzo fajnie się skacze:)
20min 30sec skakałem, słuchałem piosenke i minuta przerwy:P akurat tak się trafiło że piosenki ~po 5min:D
więc 5min/1min przerwa/5min/1min przerwa/5min/1min/5min koniec:D
fajna sprawa, dopiero przy 3 podejsciu odczuwałem zmęczenie mimo iż naprawde szybko latałem wczesniej:) ostatnia seria ciężka
nie dośc że się spociłęm strasznie to super zabawa, skakanie takie i przypominanie sobie:D w miejscu nogi, na jednej, na jednej i potem do przodu ona, w rozstawie, kolana do góry, chodzenie przód tył i wiele innych;p nagram wam kiedyś:D
a teraz do treningu,
pytanie takie, co z assistance? pomożesz dziś ułożyc? czy jak?..
Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-02 15:26:52
kupiłem sobie skaknke za 40zł, super się skacze jest idealna na ciężkość itd:)
no, to ją porządnie wypróbowałem! najlepiej wydane 40zł w ostatnim miesiącu jak nie lepiej:]
5x droższa od ostatniej ale jest tak zayebista że szok
nie musze walczyć z nią żeby się rozpędziła bo sama szybko chodzi:D
czyli nie to że ja zapomniałem jak się skacze tylko tamta skakanka była dziadowa, na tej bardzo fajnie się skacze:)
20min 30sec skakałem, słuchałem piosenke i minuta przerwy:P akurat tak się trafiło że piosenki ~po 5min:D
więc 5min/1min przerwa/5min/1min przerwa/5min/1min/5min koniec:D
fajna sprawa, dopiero przy 3 podejsciu odczuwałem zmęczenie mimo iż naprawde szybko latałem wczesniej:) ostatnia seria ciężka
nie dośc że się spociłęm strasznie to super zabawa, skakanie takie i przypominanie sobie:D w miejscu nogi, na jednej, na jednej i potem do przodu ona, w rozstawie, kolana do góry, chodzenie przód tył i wiele innych;p nagram wam kiedyś:D
a teraz do treningu,
pytanie takie, co z assistance? pomożesz dziś ułożyc? czy jak?..
Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-02 15:26:52
ale jazda, dobrze że mało dałem obciązenia, po bardzo odczułem to, cięzko też z oddychaniem, tlenówa;D ale równowaga lepsza niż z większym obciążeniem, ogólnie podobało mi się, porządny zjazd


