SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
chyba nie robiłeś wcześniej push press? jak odczucia? mi się bardzo dobrze robi to ćwiczenie, doskonale czuję przy nim bary

ciężar widzę że ok:) idzie do przodu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
kiedyś robiłem
dodałem go teraz
całkiem fajnie, ale bary lepiej poczuje na 15/10p. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ELO!

siema:)
dzisiaj ważenie było xd
81.1
czyli -0,8kg
spoko, tylko że cięzko było wywalczyć te 800g:P

zmierzyłem tylko trzy miejsca, dziewczyna powiedziała zebym mierzył sie w "najcieńszym" miejscu na brzuchu i to nazywa się talia xD

na pępku wdech 86.7 / -1cm
na pępku wydech 85 / -1cm

pas 91cm, -0cm

talia wdech 81cm
talia wydech 79cm

xD
to tyle;)
dzisiaj chyba nic nie robie, troche kark jeszcze pobolewa ale poprostu nie chce mi się moze rower

szkoda ze nie 1kg zleciał równy, bo może już od następnego pon byłbym na recompie.. a tak to pewnie pare dni więcej;)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-06-19 10:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale pas dalej w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
tu już mi chyba nie zejdzie bo nie ma z czego już, chyba że z tyłu, bo tak to już kości są xD

zjem sobie dzisiaj loda elo

zrobie dziś ładowanie:)
tylko ze z bialnsem odpowiednim, a nie 1000kcal więcej :D

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-06-19 11:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
majster ty nie loda, tylko sporezaj sie ten tydz i w przyszlym tyg koncz ta katorge i rob podsumolwanie bo twoja ,magiczna liczba juz jest blisko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
WIEM!:D kurde, troche żałuje, bo ten jeden lód sprawił że cały dzień poszedl w dupe:)

ale tak czy siak będzie ok, bo zauważyłem że jak na tronie posiedzie po takim dniu to wszystko wraca do normy xDD

w tym tyg 18-20h głodówka będzie wynosiła, bo trzeba już skończyć ten syf własnie:)

i podsumowanie będzie oczywiście:)
tylko nie wiem jak dwa zdjęcia połoczyć ze sobą żeby było dobrze widać, wtedy byście mieli lepszy wgląd:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-06-19 19:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
polacz 2 zdjecia w jedno np w infranview i wklej takie :), a co do tego loda to nie placz, ja wlasnie zjadlem kalafiorka smazonego w panierce z majonezem, i siedze sobie z piwkiem czytajac forum, a niby twierdze ze jestem na lekkiej redukcji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Konik, gdyby to był jeden lód xD

3 lody, troche czekolady, 3 grahamki z serem szynką cebula i pomidorem, ponad litr mleka, +500g truskawek, +200g banana, +300g brzoskwiń, hmm co tam jeszcze, twaróg z masą dzemu i znowu mleka xDD

hmmm nie wiem czy cos jeszcze, ale dużo tego było szczególnie mleka z owocami:D

ale ch*j w to, poskakałem na skakance, super się juz czuje:)

ogólnie na prawej ręcę już mam żyły, na lewej wychodza powoli, na lewym barku też wychodza i na kapturach czyli całkiem ok xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Boksero co to jest jeden lód:)

No koniec już bliski, podsumowanie napewno będzie ciekawe:)

20 godz głodówki?:) ja dziś 2 godz nie mogłem wytrzymać:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium