SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dobrze ułożyłem
trzeba 2,5/1/3
mam 2,5/1/2,6
ale pijąc herbate będę słodził czyli dojdzie troche tego ww jeszcze, może być?

potrzebne btw
233/93/279
w diecie
228/91/246

kcal wyszło 2883 odejmuje do 2730 żeby zobaczyć jak to będzie:) mam nadzieje że pierwszy raz Huberta nie wpienie

I śniadanie

50g ryż
150g mięso z ud kurczaka ze skórą
200g banan
b-31 t-16 ww-82 kcal 599

II śniadanie

100g pierś z kurczaka
25g orzechy laskowe
b-25 t-17 ww-1 kcal 256

III posiłek

100g pierś z kurczaka
200g banan
b-24 t-2 ww-44 kcal 289

IV posiłek

6 jaj(około 360g)
100g szynka kanapkowa
b-53 t-34 ww-3 kcal 534

V posiłek przedtreningowy

100g ryż
200g pierś z kurczaka(w nt 100g)
200g jabłko
b-51 t-4 ww-97 kcal 634

VI posiłek
200g twaróg półtłusty
250ml mleka 3,2%
b-46 t-17 ww-19 kcal 419

łącznie kcal 2730

i jak? Hubert najlepiej ty powiedz bo ty to spec jesteś może być? dałem banany żeby zapełnić ww

idę się uczyć:)
mam nadzieje że nie zostane "obrzucony gó*nem" za ten plan
czekamy na Huberta, jeśli sie zjawi to odrazu dziękuje że mi czas poświęcasz, pozdrawiam:)
Elo

kuwa no:(
czekam na pomoc

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-06 21:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
W pierwszym posiłku brakuje zdrowych tłuszczy, banan zbędny, dorzuć po prostu więcej ryżu (mam nadzieję, że to brązowy) + jakieś zielsko. W drugim posiłku zrób combo laskowe + włoskie i dorzuć zieleniny. W trzecim posiłku zamiast banana ryż/kasza/makaron, banany i inne owoce to fruktoza czyli cukry proste, a w ciągu dnia powinieneś spożywać złożone, no i standard - brak warzyw i NNKT. Czym w ogóle jest szynka kanapkowa? Daj sobie z nią spokój jajca/mięso/ryba + orzechy/oliwa/lniany + warzywa. Przed treningiem zjedz ryż brązowy/kaszę/makaron + pierś z kury + warzywa, a po treningu widzę, że kolacja to taki mix posiłku po treningowego i nocnego. Wolałbym to rozbić na dwa posiłki - pierwszy: ryż biały + mięso + warzywa; drugi, czyli przed snem: twaróg + orzechy włoskie/oliwa/lniany/masło orzechowe. Tak to widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
fajnie że wpadłeś:)
niestety do szkoły nei za bardzo ryż mogę brać:) własnie 2 i 3 posiłek to szkola i nie da rady;/ bananasy dałem żeby ww uzupełnić:) ryż jem biały bo tańszy i na miejscu go mam
dodam ogórki kiszony do śniadania też
czym ma być combo laskowo-włoskie poprostu wymieszać?
szynka kanapkowa to taka duża okrągła o ile mi sie coś nie powaliło:)
przed treningiem jem ryż biały kura i ogórek
no i nie wiem co dać po treningu bo też jak zaraz wszedzie dowale wszystkiego tyle to wyjdzie że jem 4000kcal 500ww itd

masz może gg? będziemy mogli się szybciej kontaktować jak co:P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja do szkoły biorę chleb żytni razowy, kanapki z jajkiem + ogórki szklarniowe i mam szamę, też tak zrób. Pierś z kurczaka możesz pokroić na plasterki i wrzuć do kanapki w szkole. Tak, combo - wymieszać Szynę kanapkową odpuść. Ryż brązowy jest kilkadziesiąt groszy droższy, ale ma niższy IG o ile się nie mylę, zamiast ryżu możesz jeść: kaszę gryczaną, kaszę jęczmienną, makaron razowy itp. Pokasuj owoce. 6160062.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001



na 6 posiłek pierw 50g ryż i 100g noga a potem twaróg


B-2,49 ~ 2,5
T-1,03 ~ 1
WW-2,16 ~ 2,2



i jak? z santiago cos takiego wymyśliliśmy:) może być?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-06 22:31:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A jak pomiary? Wrzuć jakieś zestawienie od poczatku redukcji to wtedt mozna by wyciągac wnioski. Na moje oko dalej się głodzisz i dalsza redukcja bedzie droga przez mękę/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
o siema

dałem zdjecia równiez na 43 stronie
głodzić się nie głodze
ale już częściej chodze głodny i dlatego chce zwiekszyć il. kcal i rozkręcac metabolizm

nie moge znalezć tej cholernej miarki więc problem z pomiarem, i te pierwsze pomiary są słabe, na którejś stronie dałem dobre, jak znajde miarke to wezme te dobre i te obecne i zobaczymy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Podstawa sledzenia efektów redukcji sa regularne pomiary. Tak to krecisz się w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nie moge znalezć tej cholernej miarki więc problem z pomiarem, i te pierwsze pomiary są słabe, na którejś stronie dałem dobre, jak znajde miarke to wezme te dobre i te obecne i zobaczymy:)

ale napewno jest postep, ręcę lepiej wyglądaja, spodnie sa luzniejsze, wchodze w koszulki już w których byłem jak "sardynka" czyli "opięty" ostro:) dziś dziewczyna powiedziała że coraz lepiej wyglądam, że twarz mi schudła i już nie jest okrągła, znowu mam dołki na polikach jak się uśmiecham a ich nie było przy stówie:)
jesli nie znajde miarki to pójde specjalnie i kupie nową żeby było dobrze:)


a to co ułożyłem może być?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-06 23:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ale napewno jest postep, ręcę lepiej wyglądaja, spodnie sa luzniejsze, wchodze w koszulki już w których byłem jak "sardynka" czyli "opięty" ostro:)


Ok, tylko ze pomiary dają jako taki pogląd ile z tego poleciało mięcha a ile tłuszczu. Nie wierze ze na takiej głodówce gubisz sam fat. Ty nawet nie rozbujałes porzadnie metabolizmu bo boisz sie wiecej jeść.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium