SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no troche mnie pochyliło, ale jak mówie, nie pchałem do tyłu głową:< następne będą lepsze;] dzieki że wpadłeś:P
ja sam je robiłem więc pierwszej klasy nie były:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Przysmak Surimi to nie są czasem jakieś kraby? :)
To zwykłe jajka an twardo + rybka? Czy coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
siad na pewno będzie x0,81 bo jednak czas na naukę techniki ;)

cały temat wyślę Ci w niedziele,albo poniedziałek,bo aktualnie będę zajęty. Tymczasem się regeneruj i głowa do góry ;) od wtorku wszystko będzie szło w dobrą stroną ;)
fajne masz te szczury ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Ok, dzięki.
No wiem wlasnie ze musze poprawic troche ale to byl najciezszy przysiad z takim ustawieniem sztangi na barkach, nog itp. wiec rozumiesz, nastepnym razem bedzie lepiej.

no dobra to czekam do niedzieli na caly plan ;) i jak co to bede pytal o co w czym chodzi.

wielkie dzieki, do niedzieli. i jeszcze w sobote zrobie sobie lekką ogolnorozwojówke;)
trzym sie.

juz się doczekać nie moge nowego planu i treningu! wtorku nadchodz:P

skończyła sie omega3, vitamin na max 10dni, scoch 47tabs, czyli na 8 dni i to matki na 10 starczy i kuniec;p

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-28 23:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
bez wf dzisiaj:( zobaczymy jakie aero zrobie:)
może na rower pójde z dziewczyną na pare godzin, moze zrobie tabate i rower, moze zrobie sprinty może coś, pomyśle:)

ogólnie jestem zadowolony z tego że ostatnio jem dużo warzyw:)
praktycznie do każdego posiłku pomidor/ogórek/rzodkiew/szczypior, coś wpada:)

poszła tabata:]
pajacyki/przysiad z wyciskiem sztangielek 2kg/burpes/bieg bokserski z sztangielkami 2kg

35/18/8/69/33/17/7/67

policzyłem uderzenia chociaz mogłem pare zjeść:P

masakra;d ale poprawiony o 1 pajacyk, o 2-3 przysiad/ burpe-/ciosy szybciej niż ostatnio:) zaraz do fryzjer potem amciu i dziewczyna
elo do wieczora!:)

ale tu ostatnio cisza xD

czy mogę jeść migdały zamiast włoskich? albo mieszać? taniej wyjdzie

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-29 19:34:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No tabata poszła fajnie:) jak odczucia po niej?

Jasne że możesz. Przecież to też zdrowe tłuszcze. Tylko sprawdź ile ich zawierają żebyś dostarczał tyle samo co przy włoskich.

Pozdro i trzym się:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
troche więcej będę musiał:) ale to się wyliczy i bd np 10g włoskich 20 migdalców;p

poszła fajnie:) no jest zmęczenie porządne i cięzko oddech ogarnąć:P i strasznie spocony kończe:p już po burpesach pierszych ciężko sie robi, ogólnie dlatego ich mało bo skacze do góry i zanim spadne to wiecie xD


o te migdały to może też podmienie za mleko:] to już bym miał git diete;p


może uda mi się kupic 2x10kg za 60zł, jeśli tak to już nie bd potrzebował obciążenia dłuuuugi czas:) zresztą już nie potrzebuje ale łatwiej będzie coś nakładać:p

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-29 21:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
no z tym obciążeniem dobrze myślisz. Cena w porządku więc kupuj.

Z mleka całkiem bym nie rezygnował chyba że masz inne źródła wapnia.

Tabata na mnie dawno temu działała podobnie:) ale nie wykonywałem jej często bo wolałem i dalej wole pobiegać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a w czym jest jeszcze? bo nie moge znalezc :)

no, tylko pytanie skąd gość jest;p jak blisko(bo tak ma w profilu) to się kupi:)

dieta
1. 4 jaja, pomidor, 20ml oliwy
2/3. 50g ryż, 200g pierś, 30g orzechy
4. 4 jaja, pomidor
5. 50g kasza, 200g pierś, 10ml oliwy, 4 ogórki kiszone
6. 50g kasza, 200g pierś, 3 ogórki kiszone
7. twaróg półtłusty 200g, 250ml mleka 1,5%

uwagi
zaraz zjem 7:)

jak widac moja dieta wygląda coraz lepiej dzieki temu że jem dużo warzyw:P


suple
scorch rano przed śniadaniem, przed 13:20 drugi raz
vitaminy przy śniadaniu
















dzis tym się jaram;)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-29 21:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Oprócz mleka to wiem że w serach, sardynkach, szpinaku, kapuście i sałacie. No i w tabletkach:)

No tak bo za przesyłkę wyjdzie trochę kasy.

No tak ale przydałoby się jeszcze więcej i większa różnorodność. Teraz wiadomo o warzywa łatwiej będzie więc trzeba z tego korzystać:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium