SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wiem ale lepsze to niż nic;p

czy ogórka zielonego moge jeść? bo tez ~120g dałem do twarogu


ide niedługo spać:)
jutro waga:]

coś miałem napisać ale wypadło mi co;)

ale napisze co innego:p
kcal/b/t/w
"wariacje zbilansowana redukcja 2613 229 108 177
DNT próba zbilansowana redukcja 2543 240 118 126
"

taki teraz rozklad mam

jutro prawdopodobnie będzie -12ww, dobije to migdałami(ok. 20g)
i ogoólnie te migdały wprowadze:) chociażby własnie za to mleko, ale myśle że też cos tam wepchne je za troche włoskich;p

waaga do chociaż 10g by się przydała;)


no i kolejna rzecz, ale to za naprawde troche czasu, jakby nie chciała waga do konca zejsc, to w dnt wywaliłbym biały rice i troche kaszy na rzecz białka i tłuszczu i by było bardzo mało w i zeszłoby:) ale to dopiero przyszłość

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-29 22:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
czy ogórka zielonego moge jeść? bo tez ~120g dałem do twarogu


a czemu miałbyś go nie jeść?
warzywo to warzywo


OSTR, o to chodzi

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
kurde, byłem w 10000% przekonany że nie moge xd ktoś kiedys chyba tka napisał i jak głupi sie posłuchałem;p

11 styczen ~~ 8 luty ~~ 26 marzec ~~ dziś
waga 101,8 ~~ 96,4 ~~ 90,2 ~~ 86,6/- 15,2kg:P
kark 39 ~~ 38 ~~ 40 ~~ 39
przedramie 29 ~~ 31 ~~ 33 ~~ 31
biceps lewy 39 ~~ 38,5 ~~ 37 ~~ 36,5
biceps prawy 38,5 ~~ 38 ~~ 37 ~~ 36
Klata wydech 105 ~~ 104 ~~ 101 ~~ 101
Klata wdech 109 ~~ 107 ~~ 104 ~~ 104
na pępeku wdech 104 ~~ 99 ~~ 91,5 ~~ 91,5
na pępku wydech 102 ~~ 97 ~~ 89,5 ~~ 90,5
pas 103 ~~ 100 ~~ 97 ~~ 94,5
Udo 20cm nad kolanem 67 ~~ 65 ~~ l63/p61 ~~ 59,5
Łydka 41 ~~ 42 ~~ 41 ~~ p41/l39,5
Tyłek -- ~~ 108 ~~ 102,5 ~~ 101,5

tak sobie to poszło:) kark ok, przedramie mi spadło albo musiałem zle zmierzyć xD bicki ok, klata ebz zmian,te 2cm jeszcze może z niej zejsc i będzie ok i bd budował;P na pępku, cos mi sie wydaje że wczesneij zacisnąłem na sobie ta miarke xD i przy wydechu wciągnąłem brzuch:)
pas, tutaj widac dobnrze że posżło:) udka też coraz lepiej łydki i dupa w miare:P

troche mało zeszło, ale ten tydzien był poprostu "wolny" nie miałem czasu na aero etc... w tym mam dużo czasu i to wykorzystam!:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-30 09:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1518
Siema ;)

Zaglądam cały czas odkąd jestem na forum, dziennik przeglądnąłem cały i widać ładne postępy

trzymaj tak dalej, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Widze, ze u Ciebie caly czas pelna parą!
Motywuje do dzialania :D

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
pełną pełną ale dziś bez tren:P

nie mam już ssiły xd

o ~10:45 wyjechałem do roboty na rowerze o około 11 *******n**a mi opona xD
o 11:15 doszedł do domu babki gdzie miałem malować xd
ok. 11:30 zacząłem malować
13:30, 3 połówki pomalowane 30zł zarobione
jedzenie, siku etc i do roboty
15:25 juz łącznie 6 połowek pomalowanych, bardzo dobry czas te 3 siatki zrobiłem:]
przerwa, jedzenie dłuższe, szukanie tabletki od bólu głowy itd więć po 15:40 jak nie lepiej ruszyłem do malowania
~~16:30 skończyłem ostatnią, 7 siatke która szła straasznie długo, w rpzeciwnieństwie do 6 którą zrobiłem w ok.20min z dolaniem farby!!1 nie wiem jakim cudem xD
do tego przy 7, tak zabrakło farby:< i co gorsze, naleciało mi do oka farby.. raz zdążyłem zamknąc oko ale całe rzęsy uwalone, a raz nie i w oku farba:< mam małą kropke w oku jeszcze ale to zejdzie samo pewnie, gorzej z tym co na rzesach:( prawie zeszło ale tak mocno tarłem że mam limo xd

~~17:45 dom,

teraz robie już żarcie;P
łącznie zarobiłem 70zł+babka musi mi 10zł oddac, może być xd chociaż te mycie się dłuuuuuugo zajeło:( i jazda na rowerze..

do tego matk 30zł mi odda, kolega 50-60 ale trzeba odjąc koszule;D

+ ja cos mam:) czyli już zbieram na stojaki i ławke:)

ogólnie z dni nt wywalam ryż i daje za niego kasze:)
migdały całkiem dobre;p

zostało mi 12 połówek, w pon farba powinna być, pomaluje to w 3dni lub 2 dni:)

https://www.sfd.pl/[art]_Body_Recomp-t400948.html

o rekompie, co o tym myślicie(już wiem ze po redukcji będzie recomp, ale pytanie czy ten art jest dobry)

dieta ciekawa
w dni t kcal +100/200
a w dnt nawet na minusie co mi się bardzo podoba:)
ww w dni dt rozłozone wokół treningu tylko:)

ciekawe ciekawe:P

najbardziej mi sie nie podoba temat suple xdf

spalacze, kreatyny, białka, bcaa i inne są tam wypisane:<

czy to koniecznie?

np tylko to bcaa mozna zakupić żeby mięsnie się trzymały i spalaczos żeby z fatem pomóc troche?

bo poprostu i szkoda mi hajsu w pyte wywalić w to i chce dużo sam zrobić:) rozumiem że te bcaa 100%, bo mięsnie musze zabezpieczać bo przy tym systemie utrata nie może wystąpić:) spalacz, no niech pali troche tłuszcz,. chociaż i bez tego bym chciał

ale te kreatyny białka srałka etc xd wole poprostu miche jeszcze bardziej dopracować;)

---------------------------------------------------------------

do 80kg zostało 6,6kg, mówicie że to już ostateczna granica i zeby nizej nie robić, ale coś mi sie wydaje że jeszcze nie bd wyglądal tak jak chce;< chociaż zaczynam wyglądać powoli jak człowiek, za 6,6kg będę pewnie wyglądał jak człowiek ale ja nie chce spoczywać na człowieku:D tylko chce być super człowiek;)

ciekawe czy Autopsy jutro wpadnie z treningiem;P

--------------------------------------------------------------
dziś mi dieta troche nie pasi;< kolejnośc xd ale dobra, następnym razem to lepiej ogarne:P i nie będzie takich przypadków:)

dieta
1. 4 jajka, 20ml oliwy, 3x scorch, 1vitamin
2. 2 jajka, 20g włoskie, 20g migdały
3. 3 jajka, 3x scorch
4. 300g piers, 75g kasza, ogórek zielony,10 ml oliwa
5. 300g pierś, 75kasza, ogórek zielony
6. twaróg półtłusty 150g

2 rzeczy mi nie paszą;p dziś dzien nt ale zjadłem 9 jaj, trudno:P to zjem 150g twarogu zeby te kcal wyrównać, ale tak to ok, i bym zamienił 2 z 4 i 3 z 5 i by było fajnie:)
no ale cóż

w pon jade znowu malować, i tego blędu nie popełnie więcej;p

i mysle o zakupie skakanki, tylko porzadnej i ciężkiej dosyć a nie takiej jak kupiłem za 7zł xd jutro pójde(o ile będzie otwarty) do sportowego i zobacze;p na allegro po 20-30zł sa ale ta zasrana przesyłka xd

a i Autopsy, pisałes że dużo podciągania ma być, no to jak mozesz, wrzuc go duzo:P zebym podciągał sie wasko podchwytem, srednio podchwyt/nachwyt szeroko nachwyt/podchyt itd:D kurde nie moge się juz doczekać:p
strasznie brakuje mi jakiegoś planu i tego ze nie moge spojrzec i rozkminic co bd robił:D

i mam pytanie, pisałes o ile się nie myle o piramidce odwrotnej, czyli że zaczynam od max cięzaru i w dół schodze:) ciekawe jak to działa, może to tez wrzucimy?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-30 21:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1518
"i co gorsze, naleciało mi do oka farby.. raz zdążyłem zamknąc oko ale całe rzęsy uwalone, a raz nie i w oku farba:< mam małą kropke w oku jeszcze ale to zejdzie samo pewnie, gorzej z tym co na rzesach:( prawie zeszło ale tak mocno tarłem że mam limo xd"

hahaha uśmiałem się z tego :D mimo że dla Ciebie wcale śmieszne nie było :D


"i mam pytanie, pisałes o ile się nie myle o piramidce odwrotnej, czyli że zaczynam od max cięzaru i w dół schodze:) ciekawe jak to działa, może to tez wrzucimy?"

spróbować możesz, chociaż lepiej moim zdaniem iść w góre niż schodzić w dół :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Powiadomienia mi padły : O:S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Agent, ale tu chodzi o to włąsnie że zwyczajnie to tylko pompuje i potem zmęczonym mięsniem jeszcze zwiększasz obciązenie, a to i tak tylko o bica chodzi bo siłowo mam robić, a takim sposobem własnie powinno się udać:)
i to nie było śmieszne!:P farba strasznie żarła xd

poćwiczyłem troche mostek bo z bratem muzyki słuchałem i zgodził sie powyciągać sztange i powkładac butelke pod plecy;)

to tak

Mostek z trzymaniem dłoni na gryfie
Mostek z trzymaniem dłoni na gryfie
Mostek z wyniesioną sztanga 11kg x 10
Mostek z butelką 2l zesztangą 11kg x 5
Mostek z butelką 2l owiniętą ręcznikiem ze sztangą 11kg x 5
Mostek z butelką 2l owiniętą ręcznikiem ze sztangą 31kg x 5
Mostek z butelką 5l ze sztangą 31x 10
Mostek z butelką 5l owinięta ręcznikiem z zatrzymaniem 51kg x 10
Mostek z butelką 5l owinięta ręcznikiem z trzymaniem dłoni na gryfie

troche rozciągania, czas róznie, starałem się wyciskać baaaaaardzo wolno, patrzyłem w lustro i celowałem równo na mostek powoli i wynosiłem na proste ręce:)

ostatnia seria z ciężarem super, aż ciężko było przylepić barki do ławki:P

i ogólnie brat wyniósł i bardzo dobrze mi się to robiło, bez zmęczenia ale te zatrzymania i wszystko mogłem dokładnie trenować mostek:)
na + ten mini trening;P

do twarogu ogórek zielony;)
poprostu bomba


jak nazywa się ćwiczenie na brzuch ze jednoczesnie nogi i barki unosze do góry?? lece spąc elo


Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-01 00:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
co do recomp'u....

zró sobie BzTW: 3/1,5/2-3
micha musi być czysta !!
Trening intensywny z SS, seriami łączonymi itd

a michą będziesz kalibrował w zależności od cotygodniowych pomiarów.
nie będzie efektów z tygodnia na tydzień,
waga może się tylko delikatnie zmeniać.
ale będziesz widział po fałdach czy idzie wszystko w dobrą stronę.

i micha musi być na prawdę dobra i czysta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium