SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
wtedy nie musisz hamować sztangi nad ziemią, hamowanie chyba negatywnie wpływa na prostowniki. pozatym przy odkłądaniu wykonujesz pełny ruch, bez odkładania tylko część.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Aha rozumiem:) dzięki za odp, zastosuję się do rad:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dobry bieg:) krótki ale dobry, nie chciałem na tym wale długo być bo strasznie ciemno:)
ogólnie dziwne było to że się plił wał w paru miejscach jak tam nikogo nie było xD
i jak wracałem to wiecej miejsc sie palilo a dalej nikogo xD

łączny czas biegu to 23min 21sec
pierwsze 2/3 biegu dobre tempo
ostatnia część bardzo mocna/
ta piosenka dała mi power



:P
było git ale jak skończyłem to myślałem że płuca wypluje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11941
nie biegaj za ostrym tepem;)chyba ze interwal wtedy to oczywiste, ale tak tluszcz najlepiej sie spala przy tetnie 130-140 a to nie jest jakies bardzo ostre tempo:) ja wlasnie tez wrocilem z biegania i zino troche;\ ale do przodu:)
przesluchaj 52 dębiec gniew:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001




znam:)
hmm a ja nie wiem jak tetno mierzyć xD nooo cholernie zimnoo!!! brr!!
nie chce mi się uczyć!!!
a i co z tą sałatką colesław:)?
czkema na odp.

musze chyba troche mniej tej kaszy jesc bo masakrycznie napchany sie czuje po 100g

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-10 18:56:43

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-10 19:04:58

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-10 19:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Tętno to jedynie pulsometrem:) ale rób tak że jeśli możesz wypowiedzieć całe zdanie to tępo biegu jest dobre do spalanie tłuszczu. Jeśli już pojedyńcze słowa to zwolnij:) najprostsza metoda jeśli nie chcesz wydawać kasy na pulsometr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
spoko heeh:) tak zmieniam diete jak wkleiłem bo umieram teraz z "najdzenia"
dodąłem miecha odjąłem kaszy i ryżu:)

jeśli jutro nie umre z przeżarcia to zostawiam 100%/ dokładnie to po kaszy masakra


lece narazie:) bd potem:) no ostro jestem rozepchany a chyba tego nie chce xd nie znsoze tego jak mam brzuch tak napiety i wystaje aż...
ide sie przejść, elo

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-10 19:17:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11941
ja tego nie mam odkad jestem na diecie;) hmmm no ja nie mam tego problemu przy bieganiu , lazilem kolo miesiaca na orbitreku czy jak to tak po zagranicznemu si pisze i wiem jaki oddech jest mniej wiecej u mnie przy tym tętnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a ja nie:) ile pulsometr kosztuje? jeśli wiecej niż 50zł powiedzcie poprostu że nie warto bo nie chce się wkurzać

robiłem matme i jestem z siebie dumny:P gość co do liceum z średnia 5,50+ przychodził przy moim 4,13, brał ode mnie rady jak robić matme

Dieta

1. Jajecznica 5jaj, 100g szczypior, troche herbaty
2. 100g mięsa z udka kurczaka, 60g chleba żytniego, 10g orzechów
3. 100g mięsa z udka kurczaka, 60g chleba żytniego, 500ml tymbark
4. 100g kaszy gryczanej, 100g udka z kurczaka, 10g orzechów, 500g sałatki colesław
5. 100g kaszy gryczanej, 100g piersi z kurczaka, 300g sałatki colesław
6. 100g mięsa z ud kurczaka
7. 200g twaróg półtłusty

Uwagi.

1. Gyt
2. Git
3. Gajt
4. HAAAAAAAAAAARD! wywalam 50g kaszy, i zamianiema udo na 200g piersi z kurczaka, nie kupie wiecej sałatki bo poprostu nią się tak zapchałem że maaaaasakra w chvj sałatki!
5. Wywalam 50g kaszy wkładamz a 100g piersi 150g udka:) wszystko policzone i jak wczesniej wklejałem jest
6. Gittest
7. Do zjedzenia jeszcze:), mleko wywalam


chyba ok, ale byłem mocno zapchany:) 800g sałatki,200g kaszy, 200g miesa toooo zaaaaa duzo!! ale 100g kaszy i 350g miesa i orzechy to co innego w ciągu 3h:)

no to tyle:) nie moge doczekac się soboty a jescze bardziej niedzieli i treningu nóg:) dodaje 5kg czyli 8x85 i 95x6kg bedzie:) jesli bd sam może się to zle skonczyc ale chvj z tym

tu widze że ruch wielki

już nie mogę się doczekać jutrzejszego biegania:)
no i środy;) mam nadzieje że będę zadowolony:) że chociaż 93,2 wróci bo wtedy bylem przed "kibelkiem" i pewnie z dnia wczesniejszego nie zeszło wszystko:) we wtorek troche wczesniej ostatni posiłek łykne:P
a i jutro wf więc troche spalimy;]

grrrr chce spalić już ten powiem szczerze zayebany, *****sky, perdolony, chvjowy, yebany zafajdany brzuch! i wyglądać jak na takiego przystojniaka przystało



Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-10 23:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Ja za swój pulsometr dałem koło 100 zł i się coś zepsuł:( ale widziałem też takie poniżej 50 zł na allegro. Chyba za 40 były. I jak kupujesz to kup se taki co masz z paskiem który zapinasz na klatę i to przesyła Ci dane do zegarka, bo taki że sam zegarek i dotykasz to nie warto bo niewygodnie mierzyć biegnąc i te wyniki niezbyt dokładne są (wiem bo taki też mam).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium