SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nigdy nic nie było xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 791
Jak wyżej :)
I łap soga za za***istą robotę. Powiem ci że na 101 kg byłeś strasznie ulany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Imponujące, teraz możesz podpisać kontrakt i sprzedać zdjęcia "przed i po" jakiejś agencji reklamowej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2667
Gratulacje ! Bardzo mi sie podoba ta przemiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no mi tez całkiem
dzięki, będzie lepiej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1191
Imponujące.. budowę ciała miałeś podobną do mojej(jaką mam teraz).. muszę coś z tym zrobic.. jesteś moją motywacją ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no to powodzenia:) cisniesz i za pół roku tutaj linka wstawiasz do tematu gdzie prezentujesz swoją przemiane:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Świetny rezultat - uważaj, bo niedługo będziesz reklamować cudowne Fat Burnery na Allegro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Może zamknę ten dziennik bo sie burdel robi gdy piszą w obu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium