SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ale stary pamietam że ja nic wczesniej nie brałem:P i nie musi byc jakies mocne bardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Mocny to jest ten Venom o którym nie mówiłem poważnie:)
Może zapytaj kogoś kto zna się lepiej ale ja zrobiłbym tak że teraz wziąłbym to co już kupiłeś. Aż się skończy, później po 2 tygodniowej przerwie to co podałeś a jeszcze po tym i po kolejnej 2 tygodniowej przerwie to co ja podałem (Lipo X Pack). Już chyba masz 3 miesięczne doświadczenie więc najwyższa pora na spalacz:) 3 miesiące z nim i będziesz mógł masę robić:) chociaż gdybym ja robił masę to właśnie wtedy tym bardziej brałbym spalacze żeby rosła sucha masa mięśniowa a nie tłuszcz:) pozdrawiam i lecę spać bo tylko 2 i pół godz spałem:) wpadnę jutro, daj znać co wymyśliłeś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no oki:) najpierw ten co mam a potem zobaczymy::) może własnie ten co ja dałem, ale w temacie spalacze/redukcja powiedzieł garange że to placbo xd napisał mi ze scorcha może:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Jadłem kilka spalaczy. Jak na razie najmocniejszy to był FA Thyroburn extreme, ale nie tknę tego więcej, bo mnie tak brzuch bolał, głowa. W ogóle czułem jakby mi bebechy taśtało coś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ok, napewno zrobie przerwe 2 tyg po tym moim spalaczu co teraz jest:) mama po wypłacie będzie kupować tego scorha :) po 84 tabsy na głowe bo pół dla niej będzie:) i zaczne od 2 tabs dziennie i jak bedzie ok to dam 4tabs :) to jakies 3-6 tyg starczy:) ale od jutra zaczynam 2tyg z tym co mówiłem!:)


2 przed sniadaniem, 2 przed treningiem(dt) lub bieganiem(dnt) lub najwiekszym posiłkiem(dnt)

czemu dziennika nie prowadzisz?:)

lece spać jo
z rana wymiary waga itp:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-22 22:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
szybko przejdziesz na 4 tabsy, także lepiej się dołóż na własnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wróciłem na sec, skąd wiesz?:)

matka powiedziała że byśmy 1 na spółke wzięli, i jak będą efekty, to sie dokupi przed końcem wszystkich tabsów:) rozumiesz?:P

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-22 23:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
cholera, ktoś mi budzik przestawił, kible zajęte do teraz, czyli nie moge się zważyć, i opróżnić... nawet mi sie mierzyc nie chce xd czyli w sobote wszystko podam;)

i już pierwsze tabsy wziąłem xd

i lipa wczoraj dni bo całe w domu i tylko nauka;/ tylko chwilami wychodziłem na dwór np po dziewczyne z angielskiego itp:/ ale naszczescie juz się zaczyna cięższa część tygodnia;)


Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-23 07:28:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Jak jest okazja to bierz i nie żałuj . Nie mogę doczekać się testu, zobaczymy ile w tym prawdy o splaczach czy są tak bardzo efektywne (wiadomka zależy od formy fiz i od indywidualnej jednostki), no ale najważniejsze żeby działanie było skuteczne DLA CIEBIE a nie dla Pana ''x''. Życzę skutecznego zlecenia z fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No i Esbe Ci to dobrze powiedział:) ja brałem 8 tabletek Thermo Speed Extreme (zalecana dawka to 3), nie miałem żadnej diety i chudłem w oczach, a czułem się zaje**ście. Jedna koleżanka tak samo brała różne środki, tych słabszych większe dawki niż zalecane, brała też te mocne spalacze typu Animal Cuts, Venom, nie miała żadnej diety i też chudła w oczach. Dopiero po odstawieniu ich zabrała się za dietę i utrzymuje wagę. A kumpel 2 razy zaczynał brać Animal Cuts i nie brał dłużej niż 2 dni bo wydawało się że zejdzie z tego świata, zawroty głowy, ból brzucha, walenie serca itp. A po lekkich spalaczach spać nie może i w głowie mu się lekko kręci. Wszystko zależy od organizmu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium