SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Na prosty rozum tak:) jeśli ser to zwierzęce białko to jajka też:) a według mnie monotonia nie jest dobra dla psychiki i warto dostarczać różne składniki odżywcze np w kurze i w rybie masz białko ale w kurze nie masz zdrowych tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
No no Panie, to palimy ten fat
za Małpę masz plusa, poszperaj jeszcze to soga zarobisz
ja tez zastanawiam sie nad basenem, ale raczej rekreacyjnie, pływać nie umiem, to ratuje się sauną, jacuzzi, czy próbowaniem jakiegoś pluskania sie w wodzie. Trzeba będzie w końcu sie naumieć pływać...

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dobrze że siła do góry

Ale 110kg na przysiad to ja około taki mam maks, więc do roboty !

Ale na klatkę ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Marshall to teraz tylko jego kawalki bd wklejał:)

Janusz mi monotonia nie przeszkadza:) dobre żarcie i fajnie się czuje więc rozumiecie:P

Funn
ale ja nigdy nie robiłem nóg, przynajmniej tak jak trzeba:P
ale siła narazie szybko w nich idzie

wychodzi że mam ~1,8/kg zwierzęcego ale jak dobije do 2,5 to zaraz kcal bedzie w pyte za dużo i postanowiłem że w nt też jem tyle ile mam zaplanowane, poprostu aero bedzie paliło to



Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-08 21:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
według mnie monotonia nie jest dobra dla psychiki


Monotonia to w konsekwencji niedobory niektórych pierwiastków i witamin, spadek energii i regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Jeśli nie przeszkadza to spoko:) ale pomyśl o tym drugim aspekcie czyli różne wartości odżywcze. Jedząc tylko pokarmy jednego typu może zacząć Ci brakować np witamin. Tym bardziej że chyba ich nie zażywasz.
I znów nie zauważyłem tego co Hubert napisał:) ale chyba nie najgorzej z moją wiedzą jeśli myślę tak jak i Hubert:)

Zmieniony przez - janusz121 w dniu 2011-02-08 21:29:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ok rozumiem, to może ułożyć drugi plan? i na zmiane sobie jeść? albo w dni nt jeden a w dt drugi? co wy na to:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Tak chyba najprościej:) zmieniając pojedyńczy posiłek chyba wiecej liczenia kcal i kłopotu z innymi posiłkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
11 styczen/dziś

szyja 39/38
przedramie 29/31
biceps lewy 39/38,5
biceps prawy 38,5/38
Klata wydech 105/104 wdech 109/107
na pępeku wdech 104/99 wydech 102/97
pas 103/100
Udo 67/65
Łydka 41/42
Tyłek 108(tego nie mierzyłem jeszcze, od dziś zaczne)

Hubert to dla Ciebie żebyś zobaczył gdzie spadło od stycznia 11

Przysiad 1x110kg czyli poszło(mało ale nigdy nie robiłem nóg dobrze i niedawno robie dopiero git)

MC 1x128kg tez poszło z zapasem

Klata 1x106kg niestey porażka ale 100kg z zapasem a na poczatku z waga 101,8kg 100,5kg ledwo ledwo:) czyli siła niegdzie stoi/rośnie:)

ale mam zayebista rodzine
brat siedzi i sie smieje itd
a matka "Tomek, nie chce Cie obrażać, ale wiesz co? jestes popier*olony", "kurde nie wiem gdzie popełniłam błąd że taki ***** wyrósł" , "chyba jak ten plemnik już szedł to coś nie tak z nim było"

ostro xD

może omlet będę sobie robił w nt?:)_? a co z żółtkami robić np?

ile białka z 6 jaj bedzie?z 200g?

i co moge do niego dodać? rodzynki na 100% i co jeszcze:)?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-08 21:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'a matka "Tomek, nie chce Cie obrażać, ale wiesz co? jestes popier*olony", "kurde nie wiem gdzie popełniłam błąd że taki ***** wyrósł" , "chyba jak ten plemnik już szedł to coś nie tak z nim było"'
hahaha

ale o co chodzi Twojej matce?
pewnie zazdrości ze masz zapał i coś robisz a ona siedzi i nic nie robi

nie przejmuj się takim głupim gadaniem innych osób
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium