SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
72kg przy Twoich 182cm wzrostu będzie bardzo szkieletowato, o ile dobrze to odczytałem. Moim zdaniem lepiej nie schodzić poniżej pewnego poziomu bo może to trochę odbierać mocy, jesteś zawodowcem żeby się okrutnie wysuszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Santi, wiem ale chodzi o jak najwieksza utrate fatu:) narazie redukuje i mam z czego:) 72może być zA MAŁO ale 76-77, czemu nie, zobaczymy jescze:) a potem masa:)

wczoraj trening i po 45min rowerku(po zjedzeniu potreningowego jakieś 30-40min)

no i sam byłem xD przy 5 powtórzeniu w wycisku poprostu mostek mi się złożył:> bez komentarza hgehe, przy zdejmowaniu nie moge mieć sciągniętych łopatek a one dają mi takie "Zapiezpieczenie" że nie złoże się, no i można się domslić co się stało jak tego nie miałem:)

WL sztangi plasko
5x 73,5kg
5x 81kg
5x 88,5kg

no ale chyba może być oprócz tego "zjazdu" hehe

WL sztangi skos -
8x 61kg
6x 71kg
4x 81kg
2x 91kg

fajnie

WL sztangielek skos +
16x 17kg
14x 19,5kg
12x 22kg

strasznie dziko, małe panowanie nad sztangielkami mam i mi zdeczka chcą uciekać na wszystkie strony:PP

WL wąsko
10x 46kg
8x 48,5kg
8x 48,5kg
6x 51kg
6x 51kg

ciężej bo ta sztanga dłuższa xd

Wyciskanie francuskie hantla
15x 7kg
15x 7kg

Brzuszki na ławce
10x +5kg
10x +5kg
10x +5kg

Unoszenie nóg w leżeniu
15
15
15

Side bend
10x strona + 12kg
-,,-
-,,-

Skręty ze sztangą(Czy jak to tam był0)
10x strona +16kg
-,,-
-,,-

:)

tak poszło, ale czas na zmiane treningu, czemu?
czuje że potrzebuje takiego gdzie więcej niż 1 x ruszam partie w tygodniu:)
do tego wróce kiedy dojde do swojej wybranej wagi, i zaczne masować:) myśle że na mase+siłe lepiej się przyda:)

trening adzika 2x partia/tydzien wybrałem, teraz trzeba coś skleić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nno wlazic w ten cholerny link i pisać czy ok:D
https://www.sfd.pl/split_2x_partia_tydzien_adzika123,_prosze_o_ocene-t731267.html


Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-25 18:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Jeśli w założeniu było zejść do 72 kg to jednak nie będę Cie namawiał bo wątpię żeby treningiem na siłowni można było takie coś osiągnąć (przy Twoim wzroście). Bo jednak ćwicząc trochę tych mięśni przybywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Boksero:
a)próbowałeś 5/3/1 FBW wg. Wendlera ?
b) ile cykli zrobiłeś ?
c) czy czytałeś "The World's Simplest Training" ?
http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/the_worlds_simplest_training_template

jako "weteran" 5/3/1 (15 cykli pod rząd) muszę stwierdzić,że to co Ty miałeś ułożone jest totalnie przeładowane i niezgodne z zaleceniami Wendlera + redukcja,która ma zawsze wpływ na siłe. Nie chciałem się wtrącać,poza tym późno się skapowałem,że robisz 5/3/1. przeczytaj z linku,który Ci podałem sekcję "Sample Conditioning Workout" -tak powinno to wyglądać w Twoim przypadku. Poza tym przy ostrej redukcji pewnie w ogóle nie zwiększałbym ciężaru z cyklu na cykl,tylko np. co 2 cykle.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Autopsy, mój angielski to porażka;)
cykli, z 4-5 poszło, a pomożesz mi coś ułożyć? lepszego? podoba mi się ten trening tylko własnie ciekawiło mnie czy nie lepiej 2x partia w tyg, chcoiaż 1x dziala

i wtrącaj się:P ja jestem leszczem i czekam na pomoc:)

i powalcze z tym artykułem:)

Janku, zobaczymy:P przecież to sporo czasu mam, doda się więcej aero i wróce do biegania na które ostatnio czasu nie ma:) a wiesz, na rower wsiadam ja, biore dziewczyne i tyle, a tak to1h biegaj, ogarniaj sie jedz itp a potem do dziewczyny i z 2h roweru robi sie 4h dziewczyny i biegu:)]

Sample Conditioning Workout które to mam czytać xd? kurde nie wiem co robić:P

czekam na twoją pomoc..

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-26 10:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
72kg przy Twoich 182cm wzrostu będzie bardzo szkieletowato,
Mój brat przy 180 waży 77kg i jest chudziutki 72 kg to chyba zdecydowanie za niska waga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
kurde czytajcie co pisze:P 72kg to tylko by było na chwile, żeby ja najwięcej fatu zredukować... a potem masa:)do np 85?90? ale to porządna masa, więc mały bialns na +:) może 100/150kcal:P
ale to teraz małe piwko, czekam na pomoc z treningiem;)

DZISIAJ mam niby trening nóg, ale jak Autopsy mówi że przeładowany plan to tylko same przysiady i wspięcia porobie, bez żadnego ograniczenia, poprostu zabawa:) i poczekam na niego i coś ułożymy:) jutro mam barki to też coś lekkiego ogarnie się:) i od sb mam nadzieje że już rusze:P

i bym klate dał na wtorek, bardziej pasuje
wolne-klata-plecy-wolne-wolne-nogi-barki

dzięki temu i przy nogach i przy klacia powinienem mieć asekuracje, a szczególnie przy klacie więc git by było:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-26 14:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
nie koniecznie musisz zbijać do 72kg by pozbyć się fatu
Równie dobrze możesz ważyć 80kg i mieć mało fatu...
Nie musisz do szkieleta się robić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hehe wiem, to tylko spekulacje:) chociaż narazie waży ~87 i z czego zrzucać to mam xd

po "treningu"
całkiem fajnie tylko zaraz pytania zadam:P

Przysiad
10x 11kg
3x 41kg
3x 51kg
3x 61kg
3x 71kg
3x 81kg
3x 91kg
10x 41kg

tak poszło zabawnie xD

Podciąganie szeroko nachwyt
4
4

jestem zadowolony że 2 razy po 4 dałem rade tak szerokim chwytem!:p myśle że na zaliczeniu z wf jak jakieś będzie, jak złapie wężej i będę troche sobą zaRZUCAŁ to te 10x wejdzie:P

i troche high pullów w różnych chwytach


dobra i tak

w przysiadach do 71kg, i kolana tylko troszke do przodu się przesuwały i kciuka nie czułem nic

81kg, tutaj już kolana mi do przodu bardziej szły aczkolwiek nadal głęboko, ból kciuka
91kg tutaj mi ciężko było, kolana do przodu i przy ostatnim p. wstawałem dosyć mocno pochylony... ból kciuka..
ogólnie szły mi te kolana do przodu, ale to nie było aż takie straszne:P ale szły i to się liczy że te 5cm nizej musiałem schodzić

no i tak, co robić żeby kolana nie chodziły? kciuk to chyba się poprostu przyzwyczaja, bo ostatnio przy 50~na rozgrzewce bolał już a dziś przy 81dopiero

jak jest powód tego że do przodu się pochwyliłem? za duży ciężar?

ogólnie, przy mniejszych kg(do 61 i chyba 71chociaż nie jestem pewny) patrzyłem nie w gore a na kolana, super to wygląda jak schodze ponizej kolan:) wreszcie moge powiedzieć że robie przysiad:) potem też schodizłem aczkolwiek więćej problemów:)
odchylam tą głowe do tyłu przy wstawaniu ale kurde nic mi to nie daje, do tego kończe patrząc się prawie na sufit i muszer troche wzrok w dól dać żeby na swój "punkt" wrócić(był napisane że mam się w 1 punkt gapić:P)

no nie wiem nie wiem, napewno jak już ułoże coś z Autopsy, to zaczne nogi spokojnie, tak żeby tą technike w 100% przyswoić i wszystko ładnie robić:)

dzisiaj poprostu masakrczynie miałem ochote na coś innego xd mama i brat 3kebaby, dziewczyna lody i bułka paryska xd to ja kupiłem sobie chińszczyzne:P
2 zestawy, 1 to 50-100g ryżu(nie wiem dokońca ile;p) surówka i ok 300-400g kurczaka, 2 to 50-100g ryżu, surówka i 3 sajgonki, do tego 2 małe sosiki:) takie coś daje zamiast około treningowych jeszcze ok 20 zjem 100g piersi z warzywami i na noc to co zawszE:P tak śmiesznie dzisiaj:)

i jak bede miał swojego kompa, wstawie wam zdjęcia róznych rzeczy:P np chciałem z książki kucharskiej zrobić omlet z pieczarkami to co mi wyszło.. zresztą sami zobaczycie elo, czekam na autopsy a teraz lece się uczyć:) jak co to Autopsy możesz gotowy plan rzucić jak gdzieś masZ:)

elo trzymajcie się wszyscy


wbiłem i dalej nic;P bd o 19:30, mam nadzieje że Autopsy będzie.. bo to pewnie ostatnia pora dzisiaj na laptopie:/ chyba że komp wróci do mnie;p

ciekawi mnie jak będzie nowy tren wyglądał:) jak jutro dalej planu nie będzie, to zrobie sobie maxa mc i wl:) no i przysiadu to raczej nie bo co to, 110-120kg? hehe<wiem żałosne>
o i niestety nie ma nikogo;/

kompa już mam więc moge być wieczorem..
narazie ide się uczyć bd o 22(mam nadzieje, o ile matka się o tej nie usadzi;p to moze 21:45:)

przepraszam że taki spam i perdolnik xD

Autopsy, jct mi wklej tutaj plan który polecasz/proponujesz:) lub nakazujesz zrobić:P:) jestem otwarty na propozycje:)lece się uczyć zasranego ros :<

a co do diety

narazie trzymam jak jest, zobaczymy jak lecieć będzie, jak co mleko wywale do końca zawsze 12ww mniej, i odbije czymś innym orzechami czy oliwa czy jajkiem czy troszke kurki dam więcej:)

potem jak będzie trzeba, kolejne cięcie to zamiana ryzu białego na brązowy:) tylko około treningowe będą "białe"

przy czymś takim będzie ok dt 150w i nt 100ww:)

i już pewnie nizej nie zejde bo juz poprostu nie da rady ciąć no i bez siły bym był troche:)

od soboty mam znowu wolne, planuje w dzien nt, po pracy nie wracać na rowerze tylko przebiegnąć się do domu:)
w przybliżeniu, jadąc szybko na rowerze to 20-25min xD czyli może troche wyjsc:D hehe elo

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-26 21:00:25
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium