SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21507
Śledzę Twój dziennik od początku i 3mam kciuki:) Jestem w podobnej sytuacji jak Ty :P pozdro i powodzenia, będę zaglądać codziennie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Respekt za podejście do biegania, ja tylko czekam jeszcze z miesiąc~ aż drogi będą bardziej suche i pewne i tak samo śmigam bo już nie moge. Mimo ze trening kocham, to jednak w biegu moge sie jakos bardziej zrelaksowac

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
siema wam wszystkim:P
dzęki za miłe słowa:)

co do tego krążka nowego Ryszarda to mój brat napewno będzie słuchał bo lubi go:p

tak pomyślałem że dzis nie bd progresował z siadami, przecież zmieniłem na 6 powtórzeń w ostatniej serii czyli 90kg bd brał a nie wiem czy tyle dam rade:P chociaż powalcze, a jak dodam jeeeeszcze 5kg to się zesram xD bd progresował od nastepnego razu, o 2,5 -5 kg zależy jak pójdzie dziś:)

u mnie śniegu juz nie ma bo ładna pogoda:P chyba się wybiore z dziewczyna na długiii spacer:P

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-13 11:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Dasz rade z siadami:) powodzenia na treningu:)
długi spacer też aeroby:)
Jeszcze Cie zapytam o to udko, przed pieczeniem czy po ważysz?

Zmieniony przez - janusz121 w dniu 2011-02-13 11:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
przed ;)

no zrobie serie 60/70/80/90;p bo +5kg może byc za duzo

kur*a matka zrobiła moje ulubione "ciasto":(

taki przekładaniec, wafelek super czekolada wafelek super czekolada i tak pare razy... grRRR!!!!!

a i robie postepy w robieniu omleta:D dziś miałem go w jednej części:P

niestety dopiero o 14 idziemy na dwór:< a tu motywejszyn;)





miedzy prawdą a betonem, prawdą a betonem, stoje ja, stoje ja z mikrofonem:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-13 12:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Tak poczytałem sobie Twoje starsze komentarze i chyba już rozumiem dlaczego boks ćwiczysz też bym zaczął jakby mnie jakieś dziewczyny okładały (czy na swoje życzenie czy jego brak ;p) No i prawidłowo widzę że zaczynasz biegać :) (najlepiej zapytać się kogoś doświadczonego ile masz biegać i jaki trening aerobowy bd najlepszy Pewnie bieganie w razie czego gdy dziewczyna bd gonić co :D? Najlepiej jak oddasz mi trochę masy, bo sam teraz muszę przytyć więc będzie to obopólna korzyść ;p Ty schudniesz ja przytuje :D. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja już boksu nie trenuje:) ale umiem sporo jeszcze:P

wątpie że byś był happy z tego co chciałbym stracić:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Nie może być aż tak źle :D Łyknę trochę Twojej masy poćwiczę potem redukcja i gites . Teraz będziemy mogli sprawdzać ile Ty chudniesz a ja tyje :P Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hehe spoko:P

zabraknie mi 6 posiłku i 4 (była zmiana i na 4 zjadłem rpzedtreningowy)
dlaczego? bo brak miesa xd
ale 5 jajek całych, 3 kromki razowca i 10g orzechów to wyjdzie mi tyle samo xd
prawie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Jak trening poszedł? I co z tym ciastem co pisałeś że matka zrobiła?:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium