SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
To widocznie z czegoś trzeba zrezygnować :)
A ferie na pewno będziesz miał. Więc w ferie rób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
a na soboty nie możesz się gdzieś załapać na nocie? np na bramce postać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
zapraszam i do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja na bramce haha:D

w ferie może coś spróbuje.. tylko niby co;/ może babka da mi coś do roboty, mógłbym chociaż myć podłoge, tace, pojemniki w sklepie żeby dała coś..

napewno feri całych nie poświęce na prace ale cos ogarnąc musze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
na bramkie każdego wezmą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
czy ja wiem:) dziś przyspałem i śniadanie nie zjadłem ale wziałem te 50g kury do II i III posiłku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba co Ty gadasz. Każdego na bramkę wezmą? Chyba do reprezentacji piłce nożnej a nie do klubu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Meju zgadzam się w pełni:) podstawa to pełnoletność albo i 21 lat, nie orientuję się w tej chwili a Ty Boksero chyba jeszcze nie masz dowodu jak się nie mylę? Jeszcze licencja by się przydała i żeby ktoś z rodziny miał/ znał kogoś kto ma klub. Tak przynajmniej jest u mnie:)
Nie ma pieniędzy to do roboty na ferie. Tylko że chodząc do roboty to będzie problem z dietą:/ chyba że jaką fajną załapiesz:) ale młody jesteś, nie śpiesz się z robotą:) bo kiedyś pomyślisz "k**wa jaki ja głupi byłem, najlepsze lata zmarnowałem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
to gdzie wy mieszkacie?
w klubie VIVA niedaleko mnie, wielki klub i biorą takich szczurów... po 40 kg mają może
co prawda jest tam paru konkretnych kolesi, ale biorą takich z łapanki bo taniej ich to wynosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Tam gdzie jest firma ochroniarska to potencjalny ochroniarz musi mieć licencję ( jest ich dużo ;p). Bez tego to chyba na zabawach w remizie Cię zatrudnią :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium