SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
glupi poniedziałek xd 2 wf miałłem wiec aero za soba:D

powiem wam że bardzo lubie jeść różne rzeczy na mleku:P pierwsze co zjem pod diecie to cos na zimnym mleku:P

no a co do mleka, czy moge cos z nim jeść? np na1 śniadanie zamiast tej kury 50g to np makaron na mleku:D? chciałbym owsianke jeść bo nawet lubie ale nie wiem gdzie ją dostać teraz:< i bym sobie rodzynki wrzucał:P
i ostatni pomysł jeśli ten pierwsyz by nie wypalił to 2 sniadanie może będę sobie miksował to xd?

250g piersi z kuraka + 20g orzechów + łyżka cukru(dla osłody:D) + 500ml mleka xd co wy na to":)? najlepsze by było to pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Ja sobie czasem zamieniam omlet na ryż na mleku i to ma ten minus, że szybciej głodnieję ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
:P
ogólnie musli i owsianka to nie to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
to troche lipa bo własnie nie wiem skąd moge wziąć owsianke:< mam obok siebie Lidla, Carefour, Kaufland, Biedronka no ale nie mogłem kiedyś znaleść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Nie żebyś źle to zrozumiał ale przypominasz mi znajomego :D Też ćwiczył boks miał dni sparingowe dni biegania itp :) Dużo schudł w dużym tempie :). Dobra dieta dobry plan treningowy i motywacja czynią z Ciebie konkretnego zawodnika :D Oby tak dalej i na pewno osiągniesz swój cel :) Póki co nie czytałem za dużo bo po prostu każdy dziennik to inna historia i nie mam na razie czasu wszystkiego przeczytać :) Ale jak tylko znajdę wolniejszą chwilkę ''ocenie'' Twoje 18 stron ;D Pozdrawiam i oby tak dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ale doczytałeś że ja już nie ćwicze boksu na sekcji:D? tylko sie z kolegami bawie i ich troche ucze:P
lewy prosty i szybkie nogi to we krwi mam więc moge im pomagać^^
lece jeść, a ty zobacz Esbe sobie ten trening jak zapisywać;P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dzień diety : 21/119
ocena : 8,5/10 (będę tak oceniał:P powyżej 8 to już bardzo dobrze:P)

I śniadanie

80g makaronu
50g piersi z kurczaka
500ml mleka 3,2%

II śnidanie

250g piersi z kurczaka
20g orzechów


Obiad

jajecznica z 5 jaj
szyczypior(nie wiem ile:D zapłaciłem 2 zł za takie pento jakby)
250ml herbaty

IV posiłek

100g ryż
100g pierś z kurczaka
120g ogórków konserwowych
250ml herbaty

IV posiłek

Ryba po grecku
250ml herbaty


to by było na tyle:P

zamierzam jeszcze się pouczyć potem z godzinke, ale wczesniej zrobie sobie 4-5rund po 3 min na skakance:)


motywacja:):




Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-01-10 19:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Widzę że dieta trzymana:) i jak tam skakanka poszła?
Ja płatki owsiane kupuje w Tesco:) pamiętaj żeby kupować płatki górskie bo mają niższy IG od błyskawicznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jeszcze nawet nie poszedłem skakać xD ucze się ang ze stronki:P ale zaraz ide kurde:)

już:P pierw sam 10min walka z cieniem w rekawicach(intensywna więc się zgrzałem i troche zadyszki złapałem)
potem z bratem 30-40min"zabawa":) ja sobie bardzo ładnie na nogach pracowałem i lewy prosty szybki w ramie, tak na styk aby nie bolało jakoś bardzo:P i dodam że on za każdym razem coraz mocniej bije xDD na poczatku dawałem mu się bić bez gardy zeby cieszył morde, a teraz przed rekawice zaczynam czuć że bije:P

może mnie nie za boli to ale czuje że coś na twarz spada:P

dobra na sec wpadłem ale spisać ang z neta, bede potem bo w c*** nauki i siedze od kiedy wyszedlem ze skzoly elo

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-01-11 17:47:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium