SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
nono ładnie ;) mnie teżgardło boli ;) dziś tylko więc sacerek bez biegania ;),powrotu do zdrowia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
chiałem zrobić trerning przed lekarzem ale jednak nie zdąże;/ dopiero od 14:30 jest, ale i tak najwczesniej zjem 12:30 godzina off czyli 13:30;) to po lekarzu zrobie:0

dzieki dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Daj znać co tam lekarz powiedział:)
No jak walentynki to chyba nie ma wyboru:/ ale można zasugerować dziewczynie że chciałbyś obciążenie na prezent:)
Zdrowiej i powodzenia na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
haha no coś ty:D nie będę jej tego raczej sugerował:D bez przesady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Żartowałem z tym sugerowaniem:) ja dziś pomyślałem że chyba znajomego mechanika zapytam o jakieś części które mogłyby się nadawać na obciążenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
;0 byłem u lekarza ale dawrowałem sobie go po 30minutach czekania

masakra 2 osoby przede mną za 5 min nagle 15 osób i wszyscy że pierwsi myślałem że się pobiją zaraz ku*wa, pomyślałem że nie chce ich zabić i wyszedłem;/ jutr o 12 pójde zajme kolejke i o 13 wejde jako pierwszy i jak komuś coś nie przypasi to się wkur*ie

jak mnie ten ząb boli

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-01 15:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
janusznp.ośka z kołami od kolejki wąskotorowej ok.30 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jestem byłem u dentysty xd pierwszy raz w życiu!!
wrażenie są takie że dziwne było to jak mi gość palca do ust włożył
musze wymazać to z pamięci
ale co by nie mówić pomógł, kazał płukać sodą po amciu i kupić lek jakiś tam mam go i tez pomoga:D a na dodatek jak szampan smakuje xD

zaraz trening klatki lekki:) będzie ok :) przy wl zmniejszam troche obciążenie żeby dać rade:)

ogólnie gość bardzo miły i uśmiechnięty:) ale kto by sie nie uśmiechał jakby miał 30zł wziąc za 5 min roboty:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-01 17:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
nie ma jak to paluszek w buzi
dlatego chodze do dentystek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ryba trafna uwaga xD tylko u mnie w mieście dentystki to stare pasztety:D

dobra ide na "Tron" i po, trening elo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium