SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159990

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no i git;)a wiecie co wam powiem xD?
z racji że tak dużo schodzi ze scorchiem, a ja nawet aerobów zbytnio nie robiłem w tyg tylko nauki w pyte miałem, to dodam troche kcal, a mianowicie 250ml mleka 1,5%(118kcal) i odejme 5ml oliwy(44kcal) zawsze troche więcej tych kalorii :)

niestety to ww podbije troche, ale pewnie nic się nie stanie:) a jak skończe scorcha to utne 250ml mleka, i dodam ten tłuszcz i pozniej jescze wywale reszte mleka i zastąpie jakimś dobrym tłuszczem lub ww dobrym:)

jade malować, mam nadzieje że się nie rozpada
super KU*WA
wyszedłem, wsiadam na rower i telefon od babci że strasznie pada i że nie mam co przyjeżdżać BOSKO:( poprostu nigdy nie pomaluje:(

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-17 08:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
Poczekaj z malowaniem ;d ma być niedługo sliczna pogoda:D
Kozak sprawa z tymi pompkami :D też czasami mam ochotę porobić, ale kurcze nie chce mieszać w treningu ;p tj. mam ochotę porobić przed snem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hehe, akurat sztangi nie miałem to porobiłem:P
za 25min trening:) myśle już co dziś będę wyprawiał:)

mam nadzieje na sztangę już jutro;P

poćwicze dzisiaj troche te przysiady i ogólnie coś porobie na plecy,przedramie,brzuch

no i jakoś brzuch czuje, chyba po brzuszkach z obciążeniem:) i pytanie ponawiam na poprzeczne brzucha i ogólnie na brzuch co jest dobre? to co Esbe mówił, czyli sztanga na barki i skręty

a co do malowania, to nie chce całego dnia tracić:) z rana od 7-8 do 12-14 i tyle:) żeby uwinąć się z tym jak najszybciej i zarobić:) niedługo wolne mam troche więc wtedy to ogarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Ile kcal dieta teraz ?
I jak waga & wymiary ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wariacje zbilansowana redukcja 2722 241 103 200 (dt)
DNT próba zbilansowana redukcja 2588 250 107 149

wymiary nie wiem, no nie chce mi się mierzyć strasznie:P

waga 87.6kg, od zeszłej soboty 1,8 zeszlo dlatego ciut podbilem kcal bo tyle aerobów co nic zrobiłem a sam widzisz spadek spory, a jak w tym tyg, mam od srody wolne, zrobie z 3-4x aero do sob myśle więc mogę się przestraszyć wyniku xD ciekawe czy mięsnie idą xd:)

dziś dieta ładnie
1. 4 jaja, 15ml oliwy,
2. 4 jaja, 20g włoskich
3. 100g ryż, 200g indyk, 20g keczup
4. 50g ryż, 200g kura,
5. 50g ryż, 100g kura, 180g jogrut nat., 10ml oliwy
6. 200g twaróg, 500ml mleko 1,5%

Uawgi

jestem pewien że o czymś zapomniałem:P chyba w 4 coś jexszcze jadłem(zdrowego) ale nie wiem co xd
6 do zjedzenia, ogólnie zjadłem 310g sałatki poddunajskiej, super papryka, marchew, ogórki i inne super rzeczy:) pare ogórków ;)

kupiłem sobie 200g orzechów bo tanio 5,80zł tylko, ale niestety więcej nie moge kupic bo na krawat i koszule zbieram:<
jeszcze taka mieszanka fajna jest, włoskie+laskowe+ziemne+takie białe:P no ale lepsze włoskie chyba:)

co tam jeszcze
Pićku:
- woda, nie wiem ile, troche napewno:P
- 750ml herbaty zielonej, kupiłem sypana, ale trzeba dodać słodzik bo pod gardło mi podchodzi:P wyczytałem na opakowaniu słodzika że, łyżka cukru ma 20kcal a 1 słodzik ma 0,1kcal! czyli 10 slodzików na 1kcal xd to chyba moge sobie pozwolić na taki hardcore czit??

jeszcze wypije troche wody lub herbaty, bo naprawde dobra ze słodzikiem, do 500ml dodałem 5 słodzików, pycha!

Suplementy
3x scorch rano
2x omega przy śniadaniu
1x vitamin po oliwie
3x scorch przed tren 25min

ogólnie mialem iśc malować, już na rower wsiadam, chce jechać, babka dzowni że u niej leje:(

trening

bożę xD
to tak w skrócie
podciąganie, bez szarpania machania etc, nogi podkulone tylko miałem xD
5
4
2

Wiosło hantlem(tutaj zabawa)
8x 22kg
6x 32kg
4x 42kg
2x 52kg

ehehe ta 42kg fajne, ale 52kg to tak, lewa ręka, beznadzieja, puscila mnie po 1p i musiałem układać łape, za to prawa dobrze trzymala i ciągneła:)

szurgsy hantlkami 33kg
max
max
max

przedramie hantelkami podchwyt/nachwyt
max/max
max/max
max/max

uginanie ramion z sup. z hantelkami
10x 13
10x 13
10x 13

panowie, łokcie przyklejone do ciała, dosyć wolno i powiem wam że BYŁO ZA***IS**E KUR*A:D SUPER SPRAWA!!! ale pompa!! ale bic hehe

nie pamiętam co potem xD

i brzuszki
20x + 5kg
20x + 5kg

super weszło:)nie wiem czy to ode tego ale mięsnie(o ile tam są) na żebrach mnie bolą:P

dobra panowie! co mi na brzuch radzicie xd żeby każdą część obić i poprzene podwójnie xD

napewno to co Esbe pisał czy skręty tułowia ze sztangą stojąc
brzuszki z obciążeniem i co jeszcze?:)




Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-17 20:19:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
allachy, unoszenie nóg w zwisie, skrętoskłony leżąc, spięcia z obciążeniem, russian twist ....

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-04-18 10:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
no i chociaż sztangi nie było to trening się udał:) ciekawe czy dojdzie do świąt:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
te białe to nerkowiec
elegancko panie schodzi, jestem pod wrażeniem mój organizm narazie broni się przed przekroczeniem 100kg ale dzisiaj wybiła jego ostatnia godzina ha!

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
@Dabadu dziękuje bardzo:) nie moge dać soga ale dam wiruatlną piątke hehe "have five!"

@Janusz średnio się udał bo bez jakiegoś zmęczenia:) zapomniałem napisać że z 20min w rękawicach zabawy było:) i innej opcji nie widze, musi dojść:]

@Marshal, dzięki, ciekawe czy dobre:) no ale i tak lepiej włoskie:) chociaz taka mieszanka pewnie pycha:P no ja też miałem problem ale z 90kg i nie mogłem sie przebic
dasz radE:P


dziś wf
bieg na 400m xD

pierw 1200m rozgrzewka, 400m bieg, 800m rozbieganie xd
czas
żałosny xd
ocena? 5 xD
01:07

xD
równo 07

dziś nie mam kawałków z indyka a pierś! pycha:P + "cebulki perłowe" to chhyba marynowane są xd nie wiem czy można ale ch*j, taki grzech jak co:P






Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-04-18 16:31:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1276
kurde powiem CI że ja dziennie ryżu max 60g szamam i najczęsciej 33 gr zytniego , i juz prawie pełne węgle mam , kcal mamy zbliżone , ale Ty szamasz tego ryżu 4x tyle co ja, a jesz go brązowego czy białego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium