A mój to 674

a główką robie 312 - Najwięcej pod blokiem,a kolega też robi sporo główkami bo 210

...
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
ale jak ci odskakuje w meczu? w jakich sytucjach? przy przyjmowaniu w? przy strzale, zwodzie? jesli tak to mozliwe ze niechodzi tu o pewnosc, tylko o to ze masz slabo wycwiczone te elementy a zonglerka pomaga w hmm... w zonglowaniu, ale nigdy w meczu sie nie zongluje pilka, ogolnie mojim skromnym zdaniem najlepiej rozgrywac pilke po ziemi bo wtedy ma sie nad nia najwieksza kontrole.
...
poćwicz z partnerem podania krótkie i dalekie, żonglerka pomaga w opanowaniu tych elementów gry ale nie zastąpi to ćwiczeń odwzorujących sytuacje na boisku. ożliwe jest tez że na meczu za bardzo się spinasz i piłka przez to cie nie słucha, rozluźnij się powiedz sobie że jesteś lepszy od tej reszty co wokuł ciebie biega po boisku

...
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 633
Witam
Czy ten trening jest dobry na szybkosc http://gregry.prv.pl (nie super dunks tylko ten drugi),na wyskoku mi nie zalezy, czy radzilibyscie cos innego??
Jesli tak to czy moge do niego dolazyc ten trening na przspieszenie i jak czesto go wykonywac:
rozgrzewka (trucht) 2 minuty -> rozciąganie 5 minut -> 50 metrów wieloskoki, skipingi A B C na 50 metrach każdy (np. A 50 m) -> sprinty i przyspieszenia:
przyspieszenia 5 metrowe na maxa : z nabiegu 5 powtórzeń, z miejsca 5 powtórzeń
sprint 50x5 przerwy pomiędzy seriami 1 minuta

Jezeli nie to moglbys bodymaker dolaczyc do tego na przyspieszenie jakis trening na szybkosc i rozpisac w jakie dni i jak go wykonywac??
I jeszcze cos na kondycje zeby nie kolidowalo z przyspieszeniem i szybkoscia.

P.S. W tym treningu na przyspieszenie: sprint 50x5 przerwy pomiędzy seriami 1 minuta, ta 50 znaczy metry czy 50 powtorzen na 5 metrach??

Zmieniony przez - yasju w dniu 2005-08-30 18:54:56
...
Witam
Czy ten trening jest dobry na szybkosc [http://gregry.prv.pl] (nie super dunks tylko ten drugi),na wyskoku mi nie zalezy, czy radzilibyscie cos innego??

zdecydowanie odradzam

5 powtórzeń 50 metrowych

dobry trening na przyspieszenie

musze wiedzieć kiedy masz treningi czy też mecze (o ile gdzieś grasz) ażeby umieścić ten trening w konkretnym dniu...

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2005-08-30 21:12:27

...
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Ja tez bym prosil o rozpisanie treningu na przyspieszenie. Mam 22 lata, treningi:
Jesli mecz jest w sobote to pon, wt, czw
Mecz w niedziele - wt i czw
...
Jesli mecz jest w sobote to pon, wt, czw (zrób trening powyżej w środe)
Mecz w niedziele - wt i czw (zrób trening w poniedziałek lub w środe)

...
Obecnie nigdzie nie gram.
Czy moglbys do tego przyspieszenia dolaczyc cos na szybkosc i kondycje??
Czy warto do tego cwiczyc nogi na silowni, np cwiczenia PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE na czworoglowe ud , UGINANIE NÓG W LEŻENIU na dwuglowe ud, czy wtedy utraci sie szybkosc??
Bo wstepowanie na lydki i brzuch wykonuje w domu bez ciezarow.
...
Napewno warto ćwiczyć nogi na siłowni,sądze,że będziesz biegał jeszcze szybciej ćwicząc na siłowni - chyba,że masz już teraz strasznie rozbudowane mięśnie.

Ja sądze,że powinieneś ćwiczyćnapewno Ci to niezaszkodzi.

edit: Tylko sie nie przemęczno i zapisz sie jak najszybciej do klubu.