SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Tak chodzi o ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Mam takie pytanie jak mogę poprawić swoje zwody ( chodzi mi o przekładankę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
powiem Ci tylko tak ... masz za***is*** opanowanie piłki to też masz za***is*** zwody ^^ piłka lepiej Ci się podtrzymuje pod noga i robisz z nią co chcesz :P oglądnij sobie jakiś trening OBROŃCÓW , u obrońcy opanowanie piłki to ma byc podstawa :] nie mówiąc o dobrych przyjęciach ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Dzięki kuszajn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wyglądają nastepujące zwody:
-Rainbow,
-Stepovers,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Witus289 rób zwody instynktownie a nie jakieś rainbowy czy inne.Jak podczas meczu bedziesz sie zastanawial jak sie zwod nazywa to raczej nic nie zagrasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Macie jakieś ćwiczenia na panowanie nad piłką?

Ps. rainbow- http://pl.


stepovers- http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
chciałbym Ci pomóc ale nigdzie w necie nie ma przykładu treningu panowania nad piłką ... no chyba że nie wszystko przeszukałem ^^ najlepiej spytaj trenera jakiegoś klubu jak jakieś zawodnika :] może Ci zademonstrują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
a co do niektórych którzy mieli problemy ze znalezieniem jakiegoś klubu hmm ... jest taka strona internetowa gdzie zakładasz swój login (tam i tak jest wszystko opisane) tylko prosze wpisać w google "Piłka CV" jest to strona poświęcona szukaniem klubu zawodnikom którzy sa na tej stronie zarejestrowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
No dobra. Dzięki za dobre chęci.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium