SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 748009

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1527
Baca a te tabletki to nie jakies narkotyki ? :]

bo tam jest napisane ze zmniejsza uczucie sennosci i zmeczenia o to mi wlasnie chodzi i ciekawe czy działa i czy nie jest zabronione ???

i gdzie mozna to dostac i jak to sie nazywa >? :D:DDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
To dobrze Baca bo to co sie tu dzieje to ;-(

Xhugo narkotyki promowane na sportowym forum dyskusyjnym ?? przez moderatora, poszukaj infa o tym od szukania głowa nie boli

Oto plan
1 dzien
skipy 3x30
rozgrzewka-trucht 10min ,rozciąganie 15-20min,2 lużne przebieżki po 100m
5x30m na maxa 10x5
z nabiegu ok.10m,5x60m z narastającą szybkością(zaczynasz szybko ,a ostatnie 15-20m na maxa),120m luzno
trucht 5min

2dzien: trucht 25min

3 dzien
skipy 3x 30
sprinty na 10x5
rozgrzewka tak jak w Pon.
2x120m,2x100m,2x80m,2x60m przerwy między odcinkami i seriami 3min ,biegasz je na 85-90%możliwości szybkościowych na koniec 120m lużno i 5min truchtu.
Dorzuce trening polecnay przez Anferny-ego

Dodatkowo przydala by sie jeszcze oczywiscie siłownia

Cwiczyy 1 dzien odpoczynek 2 dzien odpoczynek 3 dzien odpoczynek odpoczynek i od nowa
Zmieniony przez - -Kwasior- w dniu 2006-08-19 23:47:04

Zmieniony przez - -Kwasior- w dniu 2006-08-20 13:23:28

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
xhugo: http://www.strefamocy.wer.pl/product_info.php/cPath/34/products_id/1151 

to nie sa narkotyki

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo ostatnio zauwazylem sam (takze zauwazyl moj tata) ze nie jestem na boisku taki radosny jakbylem jest to powodem tego ze chce zaczac sie kiwac na meczach (mam dobra kiwke biore duzo ludzi na meczach) tylko ze ja wmawiam sobie ze psuje akcje jak mi odbiora pilke po zrobieniu mojego zwodu i ze przezemnie bedzie cierpiec drozyna. Fakt gram troche slabiej bo ucze sie tych trikow i mniej podaje ale moze to keidys procentowac... cos byscie mi proponowlai zrezugnowac z kiwki na rzecz drozyny czy rozwijanie glownie swoich umiejetnosci i nie przejmowanie sie tym ze raz 2 3nie wyjdzie mi trick?? bo jak mi takie mecze nie wychodza to jestem bardzo zdolowany bo glownie ja bylem tym najlepszym w drozynie a wiece jak jest jak sie chce czegos nauczyc... ucze sie trickow na podworku ale wiadomo trzeba sie glownie cuzyc ich zastosowac na meczu ... Moze cos z moja psycha nie tak?? jak wypowiedz jest niezrozumiala to sorki ale jasniej nie umialem tego napisac...z gory thx za odpowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87
Mozecie mi podac jakis trening aby szybko dojsc do formy ktora miaBem przed kontuzja ,MiaBem wykrecony staw skokwy i 2 tyg z glowy Prosze O POMOC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
wrócic do formy po 2 tyg przerwy ....wnioskuje ze grasz w jakims klubei wiec trener powinien dostosowac treningi od twoich potrzeb w koncu czasami po 3 tygodnie eni chdozilem na treningi i jakos formy nie tracilem

albo powiedz cos wiecej o sobie???

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowiedzcie ci moje pytnaie ja str 81!!prosze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1480
siemak anoinimowy
chodzi ci o to żeby odpowiedzieć na proste a zarazem skomplikowane pytanie kiwać czy nei kiwać więc odpowiedź jak pytanie trudna i łatwa.
dzisiaj jak na każdym trenigu ( jako juniorzy) mieliśmy odprawa w której były pokazane błędy drużyn seniorów ( a klasa i 4 liga) jeden zawodnik też kiwa podobnie jak ty i doszedłem do wniosku gdy przybliwżył mi sytuacje trener że trzeba dobrze OCENIĆ SYTUACJE bo po co kiwać jeśli tylko się zjedziemy najlepije przejść jednego zawodnika i wyjść na pozycje itd
chć są sytuacje które wymakają dłuższego dryblingu
wydaje mi się że już długo grasz w piłkę więc będziesz wiedział kiedy dryblować a kiedy nie
jest jeszcze sytuacja że grasz przeciwko frajerom to wieziesz kilku i jazda

może wyraziłem się troszkę niejasno ale spróbuj zrozumieć

pozdrowienia

Posdroo 4 aLL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
jak grasz mecz to skoncentruj sie na tym żeby drużyna wygrała

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Anonimowy - jeżeli ostatnio nie wchodzi ci skomplikowana kiwka, to wróć do łatwiejszego dryblingu, prostego. Jak złapiesz pewność, to wtedymożesz kombinować, ale też musisz wyczuć moment i miejsce w którym możesz wykonać jakiś trik. Jak nie czujesz się na siłach to więcej graj podaniem ... podaj i wyjdź na pozycje.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2006-08-21 22:28:18

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium