SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
Gra głową?
Popraw skoczność - przysiady, podskoki...
Poćwicz z kolegami na boisku, niech wrzucają piły na pole karne, a ty uderzasz z główki...
Podania?
krótkie - klepa z murkiem , ważna jest prawidłowa postawa, ale piszącz nie potrafię jej wytłumaczyć.
Długie podania- ustawiasz się z kolegą w stosownej odległości i podajecie górne piłki i ważne jest przyjęcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Malar92 wielkie dzięki. Jakbyś jeszcze mógł to jeszcze wrzuć jakiś trening wytrzymałościowy. Jeszcze raz dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie podkręca piłke przy rzutach wolnych tak jak RONALDINHO tzn jak ustawic stope.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
najpierw 5 km biegu truchtem, ale nie wolnym tylko normalnym ( chyba żę nie wytrzymasz)
Następnie rozciąganie ( badzo ważne !) dokladnie się rozciągnij...
Potem skiping wolny ( a,b,c) - tak żebyś się nimio nie zmęczył a tylko rozgrzał
następnie 5 x 100m
Po każdych 100m wracasz spacerkiem na miejsce z kąd wcześniej robiłes... Odpocznij po każdej zrobionej setce
następnie rozbieganie okolo 500m do 1000m wolniutkim truchcikiem
KONIEC
rób tak 3 razy w tygodniu
Jak chcesz poprawić kondycje
Chodziłem wcześniej do klubu lekoatletycznego i tak właśnie trenowałem. Biegałem wtedy na 1000m z bardzo dobrymi resultatami
11 lat - 3:20:87 to był mój czas na kilometr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 413
mam takie pytanie czy dobre będzie na kondycje codziennie przebiegniecie szybkim truchtem 3 km odpoczynek 5 min i kolejne 3 km ?? + technika ale to parę godzin później .

Jeszcze takie pytanie mam czy wzmocnie mięśnie i poprawie kondycje jeżdżąc na rowerze domowym po 30 minut co 2 dzień ??

" Przyjaźń jest wszystkim . To coś więcej niż talent . Więcej niż władza . Nigdy o tym nie zapominaj. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10832
mam takie pytanie czy dobre będzie na kondycje codziennie przebiegniecie szybkim truchtem 3 km odpoczynek 5 min i kolejne 3 km ?? + technika ale to parę godzin później .
Za duzo tego biegania.6 km codziennie??To masakra jest jakas.
Biegaj te 6 km bez przerwy odpowiednim dla siebie tempem max 2 razy w tyg.
Jeszcze takie pytanie mam czy wzmocnie mięśnie i poprawie kondycje jeżdżąc na rowerze domowym po 30 minut co 2 dzień ??

tak napewno jakos tam wzmocnisz lecz na wzmocnienie polecam trening siłowy.

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 413
ok thx za odpowiedź Ole , myślałem ze to za mało trochę te 6 km ;]
bo jak jestem z drużyną na zgrupowaniu to tam biegamy dużo więcej i to parę razy dziennie ;]

" Przyjaźń jest wszystkim . To coś więcej niż talent . Więcej niż władza . Nigdy o tym nie zapominaj. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Witam. Mam 14 lat i duży problem. Gram od bardzo dawna, ale nigdy nie trenowałem w klubie ani indywidualnie jakimś planem treningowym. Po prostu grałem sobie z kolegami na podwórku. Mam na swoim koncie wygrane w kilku turniejach "dzikich" drużyn i byłem na kilku zawodach ze swoją szkołą. Na swój pierwszy trening klubowy idę... w ten wtorek. Treningi będę miał dwa razy w tygodniu. We wtorki i w piątki. Już wiem, że będę grał na pozycji stopera i w związku z tym do Was dwa pytania:
1. Czy to, co robię z pójściem do klubu dopiero w wieku 14 lat ma sens?
2. Jak ułożyć sobie plan treningowy dla mnie, czyli dla czternastoletniego stopera?

Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne. Z gory thx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 277
Witam! Mam kilka pytań! :) Jestem bardzo kiepski technicznie... Może mi ktoś rozpisać plan na tydzień z uwzględnieniem że mogę trenować około 1,5h... Ile powinien robić km dobry skrzydłowy? Z góry dziękuje za pomoc :) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
Witam wszystkich!

1. Pytanie

Mam 17 lat 188cm wzrotu oraz zaledwie 76 kg wagi, uważam, że jak na Bramkarza(tą pozycje trenuje) moja waga jest zbyt niska, chciałem się dowiedzieć co dokładnie należy jeść aby zwiększyć mase ciała, oczywiście nie wchodzą tu w gre żadne środki na przyrost masy.

2.Pytanie

Chciałbym aby ktoś kto się zna rozpisał mi odpowiedni trening dla bramkarza w moim wieku, treningi mam we wtorek i piątek a mecze w niedziele, oczywiście te dni odpadają.

z góry dziękuje:)

pozdrawiam!

"Można grać lepiej, skuteczniej ale nie piękniej niż Barca!" - J.Cryuff

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium