SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 746916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1310
Chyba proste ze technika polepsza sie jak trenujesz a pogarsza jak sobie olewasz no nie ? Zacznij trenowac intensywnie i zobaczysz ze technika jednak polepsza sie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
_TIFOSI_ jesli chodzi o ta regeneracje i trening nóg to go rób przy duzej intesywnosic raz w tygodniu bo tu chodzi o trening kulturystyczny.Raz w tygodniu np.w sobote zrób sobei przysiady wykroki wspiecia na palcahc zebys zmęczył nogi niedziele daj se odpoczynku wogule od piłki,pij dużo wody.Dajmy na to masz jeszcze 2 dni treningów w klubie to daj na nich wszytko a potem tylko sobie w wolene dni i po treningach kapkuj jakies sztucki porób ewentualnei troche postzrelaj,i wszytko bedzie looz a jak zaczniesz codzieneni robci troche przysiadów sprintó to bedzie lipa na całej falli z twoimi mięsniami co za dużo to nie zdrowo. chdoz na basen ze 2 razyw tyg bo przyspiesza regenreacje mięsni i pwinno byc wszytko okey masz jeszcze jakeis wątpliwośći?

Omenek na pierwszych około 10 stronach jest prawie wszytko czytnij .Oraz rozumeim neikture pytania były an porzadku dziennym ale pytanai typu jak kapkowac to se daruj ..to tzreba próbowac to jest jak jazda na rowerze ktos ci moze pokazac wytłumaczyc ale sam musisz próbowac nie ma że ktso ci powie jak noge ułozyc i nagle bedziesz robił tysiace to takei małe sporostowanie a o inen rzeczy mozesz smiało pytac tylko z sensem i eni pytaj o rzeczy oczywiste


Jakoby Body to mój ziomus a wyjehcal na kajaki na 10 dni wszelkei pytanie kierujscie do meni bo mam spora wiedze i postaram sie pomóc

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omenek ile ty masz lat ze zadajesz takie pytania;/ zalezy od zawodnika niektorzy musza cwiczyc 5 lat zeby byc dobrym inni 5miesiecy zalezy czy masz talent i czy ci sie chce!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401


Szybkość:
1.Skip "C" 2x50m
2.Odmiana skipu "C" - w pozycji nachylonej 2X50
3.Marsz sprinterski (tzw. - marsz dynamiczny) 700m
4.Starty niskie (różne formy - np. z bloków, z leżenia przodem, z siadu itp.) 12 x 30
5.Wieloskoki z nogi na nogę, lub wieloskoki jednonóż 3 x 1.5 minuty
Rób raz w tygodniu jak nie masz treningów to ze 2 razy w tyg

Zapozyczylem ten materiał od Kejt z Ogolnoroznowjówki mam nadzieje ze sie nie obrazi

Te serie co podałem sa oczywiscie stadnardowe ja tak je wykonywalem mozesz je dostosowac do indywidualnych potrzeb.

Technike cwicz 5-6 rayz w tyg jeden dzien przerwy od treningów taki an poleniuchwanie mój ulubiony....Omenek na poczatek naucz sie kapkowac jak dojdziesz to 200 prawa lewa stopami an pzremian to bedzie good

Mozesz tesz oczywiscie porowadzic piłek by nabarc pewnsoci np codziienni
w truchcie
2Xpo 50 metrów zewnetzrym podbiciem węwnetzrnym itp. praa leą noga

To am byc zabawa zeby chialo ci sie.Oczywiscie najabrdzije dryblingu podna i gry ucza gierki na małym boisku betonwoym dajmny na to graj jak najwiecej to tyle ode mnie

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170
Ej chłopaki spokojenie ja chce wiedziec co wy myslicie na dany temat i dlatego pisze te pytania ;)

Visca El Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
U góry masz plan na szybkośc
Technika wydaje mi sie troszke ci spadął jesli nei trenowals i twoim kolega poszła do góry dlatego może byc różnica.....nigdy eni miales techniki,lub taka słąbiutka ,lub byles świetny ale z przyczyn niezaleznych ci ona słabłą co do szybości to tak samo moze nei jestes typem szybkościowca>jesli chodzi p brak talentu praca mozesz wszytko nadrobic i za ro dysponowac przynajmneij technika i szybkoscia na poziomie dobrym w twoim wieku zalezy od ciebie,i od twojego uporu i dazenia do celu ja np nigdy nei mialem talentu 2 lata temu nei umailem słabsza noga zrobci 4 kapek a prawa i lewa robiel 10 a teraz kapki oraz duzó trików to dla mnei banał i przerosłem wiele lepszych wówczzas odemni kolegó to tyle zbijam na basen papap

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1310
Dzieki Kwasior, rozwiales moje watpliwosci :)

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1310
Wlasciwie to jednak jest jedna prosba ostatnia. Teraz podczas wakacji nie mam treningow w klubie. Moglbys mi w takim razie zrobic jakis plan zajec? Technicznie to wszystko sobie sam ustale bo dokladnie wiem co musze poprawic, co jeszcze dociagnac a co poprostu do doskonalosci podszkolic.

Moja prosba jest tylko taka zebys mi poprostu ustalil w jakie dni mam cwiczyc miesnie. Jezeli mialbys czas i ochote to molgbys mi oprocz dni ustalic pojedyncze cwiczenia, uwzgledniajac to ze nie mam zadnych szatng itp ? Naprawde bylbym bardzo wdzieczny :)

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
nei ma problemu dla mnei to przyjemność :-] ale nei wiem czy na jutro mi sie uda bo jutro dzien zajęty.Postaram sie na pojutrze
Ale jak chodzi ci tylko o mięsnie to ostrama sie zrobic go jeszcze dzisija ale nic nie obiecuje

Zmieniony przez - -Kwasior- w dniu 2006-06-26 22:09:30

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Ja mam takie małe pytanko. Czy jeżeli chce ćwiczyć technikę to lepiej iść nawet na ulice pokapkować, prowadzić piłke, przyjmować i takie tam czy lepiej wziąść korki i iść do parku (murawa taka sobie :P ) czy ma to jakieś znaczenie? a jak tak to jakie?

jestem pod wrażeniem wiedzy niektórych ekspertów ;)

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium