Ilość wyświetleń tematu: 745952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 529
ubierz sie na nogi warstwami w długie spodnie i idź biegać (5 - 10km - 30 - 60 min) mocnym truchtem ,w inny dzień porób skipy ,może także zrobić a6w...

Łatwe założenie ,ciężka praca...

...
ciepły stój nie wiele tu pomoże, zrzuci większość wody,a moze powodować przegrzanie. Najlepsze są biegi ciagłe przez powiedzmy 20 minut lub jazda na rowerze, pływanie tez powyżej 20 minut. Najlepiej przed śniadaniem.
Jedzenie rozbić na 5 mniejszych posiłków i nie objadac się na noc.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
Dzięki ci bodymaker, jesteś wielki :) Mógłbyś dać jakiś trening na wykańczanie ? I co mniej więcej sklada sie na technikę ? góry thx za odpowiedź.
...
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
oxmo jak bys poszukaj i troche przeczytal to bys wiedzial wysil sie troche !!
...
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
Dzisiaj grałem mecz towarzyski strzeliłem gola i zaliczyłem asyste ale goli mogło by być więcej ponieważ ktoś mi doradził abym się nie kiwał ok pierwsza połowa podania pod koniec 1 2 kiwnełęm i gol poetem 3 położyłem zwodami podałem a tamten nie trafił nic nie mam do tego co mi to doradził ale teraz proszę może po tym lepiej mi doradzisz
Są jakieś treningi na lepsze wybranie osoby do kturej się podaje i na strzały?

lewy

...
Najlepsze do tego są różnego rodzaju gierki, gdzie np. nie podajesz do partnera od którego przyszła do ciebie piłka, gra na ograniczona ilość kontaktów, bramka z pierwszej piłki itp.

Dobre sa również akcje 2x1, 3x1, 3x2 zakończone strzałem na bramke.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
witam !! mam 16 lat nie gram w żadnym klubie ale teraz che się właśnie zapisać bo tworzą mój rocznik. Jakie ćwiczenia moge wykonywać zeby się poprawić się w szybkości, technice i sile strzału ??