SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1527
psajder jak masz tak spamowac to lepiej wolgle nic nie pisz !!!

powtarzam pytanie : czy picie pepsi coli i jedzenie czipsow ma wpływ na kondycje ??? i czego wystrzegac sie w jedzeniu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170
ale oni sa moimi kolegami tylko że czasami sie wkurzaja ;/
Powiedzcie mi jeszcze jaki klub jest lepszy dla mnie taki gdzie bede gral w 1 skladzie ale jest gorszy trener czy taki klub w którym nie bede z rok gral w 1 skladzie ale jest lepszy trener ??

Visca El Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 391
Wszytko ma swoje wady i zalety.Ale ja bym ci proponowal klub gdzie bedziesz grał bo tam se pograsz i sie ograsz a, za rok przenieść sie do lepszego.Chyba ze bedziesz miał problem z tym stresem to lepiej bylo by isc tam gdzie niby jest lepszy trener,ale to jest twój wybó przemysl sobei gdzie się lepiej rozwiniesz i popatrz na zawodowych młodych piłkarzy gdzie najpierw graja.CHlopaki szukajcie w tym poscie odpowiezi bo wszytko tu jest

Mozesz mieć włosy mięśnie kase pieniądze sławe...ale bedac nie uczesany tracisz wszytko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170
Jeszcze zobacze ale prosze o to zeby jeszcze inni wypowiedzieli sie na ten temat ;D

Visca El Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 391
Omenek to jest działa trening.Tu sie rozmawia o wszelkich sposobach treningu piłkarskiego,chyba wszytko jasne .
Xhugo czytaj ten dzial na 1 stronie masz troche o odzywianiu

ODŻYWIANIE
Odżywcze przekąski:
Banany,Suszone owoce-morele,rodzynki,naleśniki,niskotłuszczone chrupki,napoje izotoniczne
Pokarmy zwierzęce-tych jak najwięcej!
Wołowina,cielęcina wiepszrowina-chude mięso
Chuda szynka i bekon,Drób,Ryby,Mleko ,Ser,jajka,jogurt(co do mleka nie reklamuje tu akcji Pij mleko będziesz wielki)
Własnej roboty napój z węglodowanami
50 gram glukozy lub cukru,szczypta soli na litr wody.
Pół litra niesłodzonego pomarańczowego lub grejpfrutowego soku (ja wole pomarańczowego),szczypta soli i pół litra wody
200 mililitrów wody sodowej i szczypta soli żeby razem z wodą uzyskać 1,3litra.Rób nowy napój codziennie,wylewaj niewykorzystany w danym dniu.Pamiętaj aby butelka zawsze była czysta.To bardzo ważne, żebyś nie pił nieświeżych napojów,zwłaszcza gdy jest ciepło.


Pozatym popytaj w dziale odzywianie https://www.sfd.pl/forum-10/ 

Mozesz mieć włosy mięśnie kase pieniądze sławe...ale bedac nie uczesany tracisz wszytko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
bardzo, ale to bardzo prosze o przeczytanie przed zadaniem pytania tego postu. wymagać to będzie troche czasu, ale zapewniam, że warto w przeciwnym wypadku dalej będziemy tu nabijać strony z powtarzającymi się pytaniami.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170
Mam pytanie: jak udeżyć piłkę kiedy mi ktoś wysówa, bo zawsze jak udeżam piłkę z pierwszej to mi schodzi w lewą strone;/

Visca El Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 391
Omenek idz na boisko po próbój.

Mozesz mieć włosy mięśnie kase pieniądze sławe...ale bedac nie uczesany tracisz wszytko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170
Jak trzeba udeżyć piłkę kiedy wrzucam ja aby była podkręcona ??
Czy jak wrzucam piłkę to trzeba sie odchylić do tyłu ??

Visca El Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
tak odchyl się do tyłu na tyle żeby piłka opleciała na danej wysokości
A teraz ja mam pytanie nie trenuje w zadnym klubie ale (od dawna juz) sobie trenujęt ak na własną rękę i z kumplami... zwykle karne, kopanie piłki o ściane żonglerka meczyki itd czy jmożna tak codziennie? jak nei to ile razy w tygodniu?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium