SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1527
body czy mugłbys mi napisac jak powinien grac prawy pomocnik i napastnik

chodzi mi o to jak ustawic sie na boisku w zaleznosci od sytuacji itp jak kry

kiedy zawerzac pole gry

to jest mi bardzo potrzebne z gory thx ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
P4v3l - nic mi nie pozostaje tobie doradzić niż to żebyś chodził teraz sumiennie na treningi a po nich przebiegnij sobie jeszcze z 2-3 kółka boiska z piłką . Jak najczęściej teraz musisz pojawiać się na treningach i ćwiczyć na każdym na 100% możliwości.

freestyle7
-obwód nie większy niż 70 cm i nie mniejszym niż 68 cm
-o waga nie przekraczającej 450 g i nie mniejszej niż 410 g, przy rozpoczęciu zawodów
- napompowana tak, że jej cisnienie wynosi od 0,6 do 1,1 atmosfery (600 - 1100 g/cm^3), mierzone w odniesieniu do poziomu morza

pawiell - jest tu opisany trening poprawiający strzały, zacznij znowu od podstaw.

psajder - to jest bardzo trudna sytuacja, powinieneś grać tam gdzie ustawia cię trener, jednak jak na treningu są takie mniej "zobowiązujące gierki" (czyli bez przydziału pozycji przez trenera) ustaw się na swojej ulubionej pozycji i udowodnij trenerowi grą, że tam czujesz się najlepiej. Za szerokie jest pojęcie "odbudować forme", najważniejsze żebyś czerpał przyjemność z tego co robisz, pracował na 100% na treningach i sumiennie uczęszczał na te treningi.

Patricio - oczywiście węglowodany, polecał bym ci np. ryż na mleku, musli z jogurtem, pieczywo razowe z dżemem ... na drugie śniadanie zjedz banana a potem jeszcze jednego 30 min przed rozgrzewką.

calek - przedewszystkim musisz grać swoje, bez kompleksów, nie możesz w czasie gry myśleć że oni są lepsi od ciebie, a brak umiejętności nadrabiaj ambicją i walką.

xhugo przy jakim systemie gry np. 1-4-4-2 czy 1-3-5-2 ?

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 680
dzięx body. Będe stosował twoich zaleceń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1527
4-4-2 praktycznie zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 831
Siemka!!!!
Pisałem już na głownej stronie ale ktoś mnie zbanował więc chyba najbardziej moje pytania będą odpowiadały tu.Już pisze co i jak...No więc tak mam 21lat no prawie 22 na karku,no ale nie o to chodzi)Od 9 lat gram niezmiennie w jednym klubie od młodzika aż po seniora(w wieku 16lat grałem w juniorach w sobotę a w niedzielę pomagałem seniorom)no ale jest to tylko klub A-klasowy w którym raczej perspektyw nie widać.Jestem aktualnie kapitanem drużyny, gram każde mecze jednak nie mam już tam żadnej motywacji, nie mam już czego tu osiągnnąć.....chyba.Niestety gramy tak jak gramy i o awans byłoby tu baaaaardzo trudno.Po rundzie wiosennej zamierzam przejść do bardziej perspektywicznej drużyny(ambicja się obudziłaKończy im się wiek juniora i przechodzą do seniorki od nowego sezonu.Moja prośba niech ktoś mi pomoże bo jak się domyśleć można miałem do tej pory raczej lużnne treningi-2x w tygodniu(zazwyczaj rozgrzewka,strzały na bramnkę,gierka)tam mają treningi bardzo zaawansowane i nie chciałbym wypaść zbyt mizernie bo będą dopiero mnie sprawdzać więc muszę się przygotować.Nie chce też przetrenować organizmu,jak narazie-mam treningi w klubie do tego biegam(pon-czwartek-tylko że jest to bieg w miesjcu-czy to wogóle coś daje??Biegam w domu....wiem wiem leń ze mnie:)-biegi by trochę zrzucić brzuszka.Do tego 20-30 minut kopania piłka 3-4 dni w tyg.i siłownia x3 w tygodniu.Chciałbym popracowac nad szybkościa,startem i kondycją.Na technikę jestem już chyba za stary I ogólnie nad sprawnością,Proszę o POMOC!!!!!!!Bardzo mi zależy żeby się tam załapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 831
New Team gra naprawdę świetnie,widziałem ich mecze i jestem pod wrażeniem.W swojej lidze sa na 5 miejscu a mają świetne drużyny za przeciwników,a w sparingach juz ogrywają seniorów i to wyżej niż A-klasę bo widziałem jak ograli V ligowca.Proszę o jakąś rozpiskę,jakieś porady co naj ćwiczyć i wogóle.U siebie w klubie gram na środku pomocy i tam też chyba chciałbym grać na tej pozycji.Z góry dzięks za odpisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Wypas art, polecialy sogi! Pozdrawiam

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Mam pytanie.... Caly czas przez zime sie obijalem..(komp)......mam trochce tłuszczyku.....no i teraz chcialem powrocic do gry w noge!!! Nie jestem zbyt wysoki ale w zeszlym roku poprostu moja Podania + skutecznosc dawala wiele.... a teraz?? nawet nie moge wrzucic z rogu - DOKLADNMIE prosze co mam robic!!!!
PS. Moja kondycja jest do kitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Witam wszystkich serdecznie. Gram od pewnego czasu w pile i jakos mnie wzielo na bramkarza poprostu czuje sie lepszy jako bramkarz. Jako bramkarz nie gram zbyt dlugo i mam prosbe. Jakie cwiczenia,treningi na poczatek beda najlepsze aby wycwiczyc bramkarza ? Bardzo bym prosil o odpowiedz. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium