SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Bombel- lewą trzymaj tak jak prawą mój kolega umie zrobić mnóstwo kapek sztywną nogą mi zaś lepiej wychodzą gdy stopa nie jest sztywna

BARCA RULES
Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
Ja od niedawna zacząłem kapkować lewa,prawa,lewa,prawa bez użycia kolan ani niczego poza stopami i teraz za każdym razem jak próbuję to po prostu sama mi piłka chodzi z nogi na nogę i robię ile chcę kapek na przemian,jak to opanujesz to później robienie samą lewą nogą będzie łatwiejsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Gdzieś na forum to słyszałem ale nie pamiętam kto to pisał że rzucasz sobie piłkę raz ją odbijasz czekasz aż odbije sie od ziemi i znowu ją odbijasz raz i znów od ziemi. Najpierw prawą aż zacznie ci dobrez wychodzic pózniej dołącz lewą. Sam to zastosowałem i codziennie ćwiczyłem to z 2 godz. po tygodniu ćwiczeń ze 64 kapek stopą pobiłem rekord na 193

BARCA RULES
Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
napisał by mi ktoś trening piłkarski dla napastnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Zyga10- Ale chcesz trening w stylu poniedziałek: bieganie, pompki itd?
A zresztą przeszukaj post napewno zaraz znajdziesz, gdy ja go czytałem była już niejedna taka prośba

Zmieniony przez - dawidos13 w dniu 2008-07-08 14:39:41

BARCA RULES
Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Witam. Jestem nowy na tym forum i muszę powiedzieć, że jest to najlepsze forum o tematyce sportowej, jakie widziałem. Mam 14 lat i gram w lidze okręgowej juniorów młodszych (powinienem grać jeszcze w trampkarzach starszych, ale już mnie wzięli do juniorów) na pozycji prawego obrońcy i mam do doświadczonych użytkowników (tych, co znają się na treningu piłkarskim) prośbę o ułożenie dla mnie planu treningowego dla prawego obrońcy na okres przygotowawczy, który zamierzam rozpocząć [b/]14 lipca wraz z treningami w klubie. W ogóle nie mam pojęcia, co w okresie przygotowawczym trenować i jak ułożyć plan dla prawego obrońcy. Treningi w klubie będę miał od 14 lipca 6 razy w tygodniu po 1, 5 godziny (głównie będą to treningi techniczne i strzeleckie). Jeżeli chodzi o trening siłowy to niestety nie mam do siłki dostępu, ale mam w domu drążek i hantle.


Proszę o pomoc!

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.




Zmieniony przez - pabl0_94 w dniu 2008-07-08 19:02:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 408
Elo! Gram w piłke wiecie wszyscy o tym. I zacząłem chodzic na silownie. Chodzi mi o mięśnie , na nogi tez cwicze. Jak bede cwiczyc to niestrace na szybkosci? Bo jak strace to pewnie trzeba biegac aby niestracic? Prosze o odp

www.cisse9.dbv.pl - Wejdźcie!
Vamos Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
d.cisse- jak będziesz biegał i ćwiczył na siłowni nogi ( tylko z umiarem ) nie powinnes stracić na szybkości ale poczekaj lepiej na opinie ekspertów

BARCA RULES
Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
dawidos13 - widzę, że się znasz na treningu piłkarskim. Może Ty byś mi pomógł??? Proszę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
dawidos13 właśnie o taki styl mi chodziło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium