SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Czy opłaca mi sie kupować L-karnityne chodzi mi o to czy jest to suplement odpowiedni dla piłkarza :D


l-karnityna jest suplementem wspomagającym redukcje wagi. Jeżeli nie masz z tym problemu to szkoda pieniędzy.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155
Gram w klubie 7 lat tyram na lwej pomocy można tak powiedziec ze mam 2 nogi jestem bardzo dobrze wyszkolony technicznie tylko gorzej jesr z wytrzymaloscia i z odwaznosciom pojedynkow jeden na jeden mozecie mi poradzic zeby sie przelamac bo mi nawet trener mowi ze moge grac w pilke w jakims dobrym klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Udowodniono że L-ka wpływa znaczniej na wytrzymałość, wydolność i kondycje a nie za bardzo na spalenie fatu, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
dzisiaj biegem kupera (biegniesz 12 min ile mozesz) i przebieglem 3000m mam 15lat chcialbym wiedziec czy to jest duzo czy jeszcze musze troche podkrecic tempo.pozdrawiam

Damian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Witam .
Mam takie pyt. czy ktos by mi rozpisal treningi na kondycje.. ze jak mam biegac...!! bo jestem ledwym obronca .. gram w podstawie.. i kurde zawsze pod koniec mecze;/ nie mam juz sily 0 % i trzeba to zmienic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
Halo odpowiada tu ktos jeszcze na pytania czy nie;/?

Damian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1156
na poprzedniej stronie była mowa o technice i miał być podrzucony taki "trening" wlasnie z naciskiem na technikę...
jak by ktoś był tak miły i podrzucił takowy plan/trening..
będę wdzięczny !! :D
pozdro

!! HALA MADRID !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
Napisałby ktoś co zrobić aby poprawić tą szybkość, bo jest ona tak bardzo ważna jak nie wiem co ... ;P Dodam, iż treningi mam 3 razy w tygodniu+mecz. A dokładniej we wtorki,czwartki,piątki...
Licze na jakąś pomoć od was ... ;P
pzdr;*

Lepiej jest umrzeć stojąc niż życ na kolanach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
Odpowiada tu ktos jeszcze na pytania??

Damian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Damian1803 - jeżeli naprawdę w 12 minut w twoim wieku przebiegłeś 3000 metrów to jest to wynik wybitny.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium