SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
Można polepszyć zwinność i szybkość ćwicząc na siłowni ??
Jeżeli tak to w jaki sposób ??

BY: FC DAX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
poprzez trening obwodowy możesz kształtować siłę dynamiczną, która jest jednym z elementów które prowadzą nas do uzyskania znakomitego przyspieszenia.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
witam mam pytanie na czym polega trening obwodowy

Damian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Trening obwodowy.
-ćw. na wszystkie grupy mięśniowe
-8-12 ćwiczeń, ustawionych w obwodzie
-40%-60% pokonywanego oporu (przy czym 100 % to rekord życiowy)
- max. ilość powtórzeń w czasie 20-40sek.
- przerwa mniej więcej tyle ile trwał wysiłek
-2-3 serie (serią jest wykonanie jednego obwodu)
- po zakończeniu obwodu 5min przerwy.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-12-11 20:16:00

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
JT_26 To nie było pytanie jak zostac C.Ronaldo tylko jak grac tak dobrze jak on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
Przeczysz sam sobie koleś :D nie chcesz zostać C.Ronaldo tylko grać tak jak on ;D Zastanów się co Ty piszesz. Gra w piłkę na takim poziomie wymaga wieloletniej pracy od małego szczyla pod okiem dobrych trenerów, grając w konkretnej drużynie. Nie łudź się - w Polsce takie szkółki piłkarskie nie istnieją. Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj. Nie patrz na C.Ronaldo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Będę na niego patrzył, bo podobają mi sie jego zwody i wykorzystuje je kiedy sam gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Elo Chce sie dowiedziec co jest mi potrzebne aby byc dobrym środkowym pomocnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10832
Kiedys ktos juz takie pytanie zadałNo zeby byc dobrym srodkowym pomocnikiem musisz przede wszystkim byc bardzo waleczny.Musisz wyznawac zasade:zadna piłka nie jest stracona.Musisz dysponowac dobrą szybkoscią,przyspieszeniem i zwrotnoscią(choc znam kilku co zadnej z tych cech nie mają ale nadrabiają to czyms innym).Pierwszorzedną role gra technika.Bez tego ani rusz.Dobry przegląd pola oraz umioetnosc pokazywania sie na pozycje tez jest wskazana.Gra głową iraz skocznosc ez sie przydają.Pozycja sordkowego pomocnika jest moim zdnaiem najbardziej wymagającą pozycją z wszystkich.Sam gram na tej pozycji i wiem ile trzeba trenowac.Tak naprawde cechy dobrego pomocnika srodkowego mozna by wymieniac bez konca

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Ole wielkie dzięki za tą odpowiedz. Ja tez gram jako środkowy pomocnik i chyba mi to dobrze idzie bo wszyscy mnie chwalą za grę ponadto jestem bardzo waleczny. Najgorzej jest u mnie z przeglądem pola. I mam takie pytanie. Czy istnieją jakiekolwiek ćwiczenia na przegłąd pola??? Jesli tak to opspwiedzcie na forum albo na gg 8647104.

Z góry dzieki. Pozdro

PS.Nie śmiejcie sie ze mnie jasli takoch ćwiczeń nie ma bo ja w tych sprawach jestem zielony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium