SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
Dawkoos- Czasem sobie pobiegaj lekkim truchcikiem, a czasem pełnym speedem. Masz 3x treningi w klubie więc się zbytnio nie przeciążaj z treningami bo wykorkujesz. Na siłe strzału ćwicz mięśnie skosne brzucha, i troche nogi
Tu masz kilka ćwiczonek na m. skos.brzucha
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm
http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien22
A tu masz troche odiecie brzuchu itd.
http://brzuch.wordpress.com/
Jeśli chodzi o celność zawięś sobie coś na bramce i próbuj w to trafić ( nie poddawaj sie )
A jeśli jeszcze chodzi o diete nie jedz fast foodów, chipsów, coli, na pizze itp. od czasu do czasu oczywiście sobie pozwol

PS: Odbijaj piłkę od ściany (podania strzały itd.),a i nie radze palić papierosów

BARCA RULES
Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 189
palić nie pale bo wiem jak to szkodzi mój kolega pali był szybszy odemnie a teraz nie daje rady nadążyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 189
tylko jest jeden problem nie mam ławeczki ani drągu a jak mam ćwiczyć nogi
pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
drązkiem może być poprzeczka :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 189
siemka prosił bym o napój energetyczne domowej roboty takie żebym mógł pić podczas treningu albo coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
1. 50 gram glukozy lub cukru + szczypta soli na litr wody.
2. Pół litra niesłodzonego pomarańczowego lub grejpfrutowego soku + szczypta soli na pół litra wody
3. 200 mililitrów wody sodowej + szczypta soli + litr wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
A jak można ćwiczyć nogi na drążku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 145
Witam.Na wstępie chciałbym podziękować za odp.Ostatnio oglądalem ćwierćwinaf na 200m stylem zmiennym.Teraz moje pytanie.Czy są jakieś ćwiczenie które mogłbym wykonać w domu aby dorobic się takich mięśni jakie ma M.Phelps(tzn.kaloryferka).Czy wystarczą same brzuszki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Mozesz znalesc cos dla 12 letnich Napastników??? bardzo by mi się to przydało... Z góry THX.... jak cos gg 7077672

elox

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Żeby mieć kaloryferek wystarczy odpowiednio wykonywać brzuszki.

Dla 12 letnich napastników polecam bieganie, bieganie, bieganie :]
Dużo strzałów technicznych, nie na silę tylko precyzyjne :]
I reakcje na różne bodźce, na klaśnięcie, wypowiedzenie imienia itp. :]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium