SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GKS Katowice w drugiej lidze!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
GKS Katowice w drugiej lidze!

Wydział Dyscypliny PZPN zawiesił licencję pierwszoligowego klubu GKS Katowice. Podstawą podjęcia tej decyzji było nierealizowanie przez katowicki klub wyroków Piłkarskiego Sądu Polubownego. Orzeczenie jest nieprawomocne.

"Członkowie Wydziału Dyscypliny nie widzieli możliwości innego rozstrzygnięcia tej sprawy. GKS permanentnie uchylał się od wykonywania orzeczeń Piłkarskiego Sądu Polubownego i nie wywiązywał się ze zobowiązań finansowych wobec piłkarzy i trenerów. Na posiedzeniu, mimo kilkakrotnych zaproszeń, nie stawił się prezes katowickiego klubu" - powiedział rzecznik prasowy PZPN Michał Kocięba.

Klub ma prawo złożenia odwołania do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN w terminie 14 dni od daty otrzymania pisemnego uzasadnienia decyzji.

Zawieszenie licencji powoduje, że klub nie ma m.in prawa udziału w rozgrywkach. Nierozegrane w okresie zawieszenia licencji mecze zweryfikowane będą jako walkower na niekorzyść drużyny ukaranej.

Wydział Dyscypliny zajmował się także w czwartek odwołaniem Olgierda Moskalewicza od kary sześciu miesięcy dyskwalifikacji, nałożonej na niego przez zarząd Pogoni Szczecin za rażące naruszenie obowiązków kontraktowych. Uznano, iż piłkarz Pogoni rzeczywiście złamał zapisy kontraktu, ale kara była zbyt surowa i zmieniono ją na karę finansową w wysokości 7 tysięcy złotych.

Zmieniona została również wysokość kary nałożonej przez Odrę Wodzisław na Błażeja Jankowskiego za wypowiedzi dla prasy szkalujące dobre imię klubu. Piłkarz będzie musiał wpłacić na konto Odry 5 tysięcy złotych. Utrzymana w mocy została natomiast kara finansowa nałożona na tego zawodnika za nieobecność na treningu.

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1241
NASZE MIASTO NASZA KREW NASZE ZYCIE GKS ! KATOWICE ! JA KOCHAM GIEKSE LOLOLOLOLO JA KOCAHM GIEKSE LOLOLOLOLO JA KOCHAM GIEKSE LOLOLOLOLO! :d BANIK OSTVAVA LOLOLOLOLO BANIK OSTVAVA LOLOLOOLO BANIK OSVAVA LOLOLOLOLOLOLO ! :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
to jak to bedzie? ktos nowy w I lidze, czy po prostu jedna druzyna mniej????

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4299
O ****a!!!

Pewnie ze bedzie nowa druzyna i bedzie zaczynala od O punktow

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4123
w obecnej sytuacji to nie wiadomo, czy nawet na drugą lige dostaną licencje!

.


ej, z miastaście a doopaście!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
hehe pieronskie hanysy w II lidze

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
po pierwsze Thomas GKS nie będzie grał nawet w 2 lidze ponieważ tam także obowiązuje Licencje i to na takich samych prawach jeśli chodzi o finanse.

Po drugie niewierze w to, że za 2 tygodnie pzPN nie odda GkS licencji.

po trzecie mogą także zrobic jak widzew czyli założyć nową spółke i grać pod jej nową nazwą tylko wtedy będzie musial odejść Dziurowicz, a stare dlugi przejmie stara spółka.
Znając naszych pseudo dzialaczy zgodzili by się na to .

Zobaczycie to taki pic na wode nic z tego nie wyniknie GKs dalej będzie grał w 1 lidze...szkoda, że tylko w tym sezonie bo potem i tak spadnie LoL

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aj g**** z tego będzie... Zaraz GKs'a się odwoła, zapłacą komu trzeba i będą grać. Takie straszenie PZPN'u...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Wydział Dyscypliny PZPN w czwartek postanowił zawiesić GKS Katowice licencję na grę w I lidze w sezonie 2004/2005. Trener katowickiej drużyny Jan Furtok był zszokowany decyzją piłkarskich władz.

- Jestem w szoku, nie wiem, co mogę powiedzieć. Po cichu liczyłem, że uda mi się utrzymać drużynę w ekstraklasie. Teraz nie wiem, czy nie skończy się to grą w IV lidze &#8211; powiedział Furtok.

- Wiedziałem, że jest źle, ale nie wiedziałem, że aż tak. Normalnie pracowaliśmy, montowaliśmy drużynę i tu taki cios. Liczę jednak, że może nasz prezes coś wymyśli. To nie może być tak, że GKS zniknie w ogóle z horyzontu &#8211; dodał trener katowiczan.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298
Pewnie i tak oddadzą im licencję.
A gdyby im nie oddali to pewnie jedna drużyna więcej z II ligi by awansowała.

________ ...:FC Chelsea:... ________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25
odwolaja sie...

f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 153
GKS nigdy nie spadnie!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Następny temat

Szymkowiak w Tranzystorze %-)

WHEY premium