SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak?Rotacja - Dwa Pytania.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2361
Witam Was forumowicze.
1)Może ktoś wie jak uderzyć piłkę bez rotacji, potrafiłby mi ktoś wytłumaczyć ???
2)Jak strzelić z taką rotacją(taką do strzelającego, nie wiem jak to wytłumaczyć), taką co strzelił Zyrykov(Żirkow - nie wiem jak to się pisze ale tak się czyta)w 101 minucie z wolnego tuż koło słupka?(może ktoś pamięta?)
Proszę o pomoc.
Przepraszam, jeżeli założyłem to w złym dziale, lub za złamania regulaminu.
Pozdrawiam.

-----------------------------
"Dla was to tylko piłka, dla mnie to sens życia."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
w sumie tez mnie to zastanawia.
Jak strzelać zeby pilka leciała bez rotacji, tak jak Juninho albo C. Ronaldo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
1) to jest tak zwane czyste uderzenie, w punkt, piłkę uderza się z prostego podbicia w sam środek, trzeba skupić się nad odpowiednim obciągnięciem stopy i trafieniem w piłkę, trzeba odpowiednio usztywnić staw skokowy.

2) nie wiem o co chodzi, w 101 minucie uderzał Kołodin i uderzył normalnie na siłę z prostego.


Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2008-06-22 16:35:30

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2361
1) Dziękuję bardzo.
2)To był wolny i strzelał go na 90% Żorkow(nie wiem jak się pisze), taką bombę koło słupka z rotacją, ale już chyba wiem jak uderzyć.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

-----------------------------
"Dla was to tylko piłka, dla mnie to sens życia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
Do tej pory tez tego nie widzialem dzieki za podpowiedz.
Teraz z laserów piła leci prosto i dokładnie tam gdzie chce

I'am Fun C. Ronaldo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
D_v - w 101 minucie na 100% strzelał Kołodin bo z 10 minut po przeczytaniu tego posta widziałem to w retransmisji na polsacie sport extra.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2361
Bodymaker - a to był rzut wolny?Uderzył tak obok lewego słupka bramkarza.Strzał był na bramkę lewą patrząc od kamery która to transmitowała. Skoro tak mówisz to pewnie strzelał Kołodin ... nie będę się sprzeczał z profesjonalistą :P Tam miało być Żirkow na górzej w moim poście.

-----------------------------
"Dla was to tylko piłka, dla mnie to sens życia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
a jak udezryc w piłke zeby ona opadała ???np rzy wolnym CR7 tak stzrela,leci w góre i opada ,albo Ronaldo stzrelił dwie takie bramki Man UTD kiedys w LM,albo Juninho,wiem jedno ze podlatują na palcach i lewa stope kładą obok piłki i włąsnie nie wiem czy oni prstują noge czy leka daja do wewnątz,i w który punkt piłki udezrają,po pochylic sie tzreba do wiadomo ,i jak daleko zrobic zamach nogą którą sie wykonuje strzał??

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
SCORPION- chodzi ci o lob? Bo jeśli tak to piłke musisz uderzyć spod niej jak byś bił w ziemie a następnie noga nie powinna iśc dalej tylko zostać w tym miejscu. To tyle trening czyni mistrza. Jeśli chodziło ci o lob

BARCA RULES
Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2361
Dawidos13 źle zinterpretowałeś, bo nie sądzę by mu o lob chodziło. Myślę, że koledze chodziło o takie cuś:



Ps: Ładna bramka ^^
Ps2: Sam jestem tego ciekawy

-----------------------------
"Dla was to tylko piłka, dla mnie to sens życia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 274
aha to sory ale nie zrozumiałem A jeśli chodzi o strzał to CR7 chyba uderzył bardziej w środek piłki i lekko w dolną częsć piłki. Mój kolega umie podobnie (23 lata- starszy kolega) to jak go spotkam się go spytam

BARCA RULES
Impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana przepisów FIFA (otrzymanie obywatelstwa)

Następny temat

DLACZEGO ME2012 POWINNY ODBYC SIE W POLSCE

WHEY premium