SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Regenat lepiej odpocznij. 3x z rzędu to hardkorowcy cisną. Lepiej się odbuduj. Jeszcze przyzwyczaisz organizm do tak częstych treningów i później będą gorsze przyrosty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
idź na trening - nic Ci nie będzie, przyrosty wcale nie będą mniejsze, regeneracja nie ucierpi jak zadbasz o jedzenie, jak masz siły to nie marnuj tego na tym etapie wszystko idzie jak burza, jutro sobie zrobisz odpoczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Tak też chyba zrobię, bo dziś dzień wolny od pracy, i mamy możliwość iść z kumplem znów na trening, więc jakieś filmy znów dziś wpadną. Zapewne ze stepów i nożyc - te pierwsze, to chyba za mała wysokość. Ile cm od podłoża powinienem "wchodzić" ?

Antos, masz 100% rację, idzie bardzo szybko. Postaram się dziś znów upchać te 2,4k kcal jak wczoraj, bo zaowocowało to siłą na treningu.

Janek - jak Antos mówi, nie ma co marnować czasu. Dziś niedziela, dzień wolny. Jutro znów praca, więc jutro sobie odpocznę po pracy. A tak, dziś trening, później rekreacyjnie rower po pobliskiej dolinie 3 stawów, i metabolizm się nakręci

Antos jeszcze jedno pytanie. Jak wcześniej wspominałem, chciałbym już bardziej zaatakować partie mięśniowe, wskoczyć na jakiś split. Mógłbyś mi napisać jakie partie mogę połączyć ze sobą? Potem już spróbuję sam ułożyć plan, i wrzucić do oceny, żeby zacząć to ogarniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
1. No przecież nie będziesz chodził z metrem i dokładnie mierzył ja też nie wiem ile cm, kieruj się zasadami, że masz dobrze to czuć - kolano pod kątem 90st jak będzie to OK

2. Nie wiem ile masz dni do dyspozycji, ale teraz jesteś na splicie przecież :) P&P to split.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No niby tak, ale wiesz, dwa ćwiczenia na klatkę, dwa na plecy, jedno na biceps i barki. Chciałbym bardziej zaatakować mięśnie. Czuję, że to ten moment, żeby dowalić już 4 dni z 7 jak najbardziej będę miał do dyspozycji.

No niby nie będę chodził z metrem, ale 15-20 cm, to jednak za mało chyba, a to jedyna stabilna powierzchnia, która znajduje się nad podłożem. No chyba, że zacznę wchodzić na ławkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no na ławkę:)
a no tak, też lubie więcej ćwiczeń i większą pompę, musisz pamiętać też o tym, że wcale LEPIEJ nie znaczy LEPIEJ tylko LEPIEJ znaczy LEPIEJ - przyznam szczerze, że nie rozumiałem tego przesłania dopóki nie zacząłem bardziej bazować na swoim ciele a nie formułkach i wtedy stało się ono banalnie proste....

Trenujący pod pojęciem lepiej dostrzegają większą ilość ćwiczeń, w myśl "im więcej zrobię tym lepiej poruszę muskulaturę", ale migają się w tym by poprawiać technikę i mimo większej ilości ćwiczeń nie widzą znacznych efektów i drugie pojęcie "tylko LEPIEJ znaczy LEPIEJ" oznacza katowanie techniki do perfekcji - jeśli zrobisz coś lepiej niż robiłeś do tej pory, to będzie to lepsze...w końcu Twoje ciało też będzie lepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Antos bardzo mądre zdanie, musze je sobie zapamiętąc

Regenat a Ty idź na siłke i rośnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Zdanie mądre w ch**, ale muszę je jeszcze z 2 razy przeczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14638
Progres jest powoli do przodu, smaka robisz tymi zdjęciami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Święta słowa - trzeba słuchać własnego organizmu i patrzeć pod swoim kątem na to wszystko.
Ja do tej pory ( teraz widzę, jak mało świadomy tego wszystkiego byłem... ) machałem hantelkami i sztangą do zerzygu i efekty - fakt - pojawiły się szybko, ale był zastój i czułem się cały obolały przez cały czas. Teraz mam profesjonalny trening, rozpisane wszystko. niby mniej się męczę, ale czuję to wszystko następnego dnia i ciągle walcząc ze swoimi starymi nawykami i odczuciami, że im więcej tym lepiej, dziwię się i cieszę jak małe dziecko widząc, że robię mniej niż kiedyś a szybciej to wszystko rośnie. Bo już widzę ( nie wiem, czy to możliwe? W moim przypadku zapewne tak... Po 3 wizytach na pakerni ) większe przedramiona, ręce, klatkę.

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2012-05-27 17:03:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium