SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ties - Dzięki bardzo ! Dziś muszę nadrobić wszystkie powiadomki, bo ich się uzbierało znów trochę. Więc zobaczymy czy Ty się czasem nie op*****lasz, a maskujesz się słowami pochwały

A tak na poważnie już - dziś rękawiczek zapomniałem, i ćwiczyłem bez. O niebo lepiej się trzymało sztangę przy przysiadach



Dziś będąc na zakupach, zrobiłem dwie foty w przymierzalni z racji tego, że światło było w miarę dobre. Jedna fota jest na totalnym luzie, z niewciągniętym brzuchem, a druga na totalnej spinie.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Zaczyna to powoli wyglądać normalnie. Jeszcze długa droga przed Tobą, ale przynajmniej zmierzasz w dobrym kierunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No jeszcze jakieś ... 30 kg przede mną Dzięki Darek Wrzucę wypiskę z nóg najprawdopodobniej rano, bo teraz ponadrabiać powiadomki, a rano muszę być na czczo to się czymś zajmę przynajmniej :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zanizasz poziom, wez sie do roboty a jeszcze lepiej za miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idzie ku dobremu, zapieprzaj dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ręce i barki wyglądają całkiem ok - ale musisz popracować nad całym torsem. Widać jakieś tam zarysy - ale to tylko zarysy - oby się rozwinęły

ale przyłączam się do poprzedników i potwierdzam, że idziesz w dobrym kierunku

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-07-16 21:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dzięki Panowie

Będzie lepiej, nie ma co. Boję się, że z bicepsami oraz nogami będzie ciężko, bo jestem wysoki, ale zmierzymy się z tym fantem. Do tej pory, najwyższe przyrosty zauważyłem na tricepsach, oraz barkach. Za to kaptury, łydki oraz klatka - tutaj już najgorzej góra, mało co ruszyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Jest lepiej, to najważniejsze, najgorsze to dreptanie w miejscu. Tak jak koledzy mówią, długa droga przed tobą ale wszystko jest do zrobienia

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt sie pudzianem nie urodzil, np taki arni tez mial 35cm w bicu...




































































jak sie urodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium