SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie. Allaszki i wznosy tylko. Teraz zacznę robić w jeden dzień allaszki + wznosy, a w drugi skręty z gryfem łamanym w opadzie tułowia, i jakieś spięcia.

żeby to było takie proste kolego. :)



Przemo - dokładnie. Chcę coś sprawdzić w profilu, a tu dupa. Przekierowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Regenat


Macie problemy z sfd? Od kilku dni muszę się za każdym razem logować, choć daję opcję "pamietaj mnie".


to mnie własnie wkvrwia najbardziej;/ logowanie za każdym razem

no a na drugim miejscu zmiana profili;d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-09-01 14:55:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
a na trzecim dodałbym, gdy się dostanie powiadomkę, kliknie, to... odsyła do głównej strony :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Czołem ekipa!

Mam pytanie, czy w DNT również trzymać michę na wysokości 3700 kcal, czy wtedy trochę mniej (o szejka potreningowego)?
Jakiś sklep online, w którym kupię jakieś dobrej jakości białko i jakieś koszulki oraz torbę na trening, możecie polecić? Do sklepu sfd się zraziłem w maju, i jak mówiłem, już tam zakupów nie zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5902
W DNT obetnij ww. Co do tej torby to nie mozesz poprostu wziąć plecaka ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Możesz ale nie musisz ucinać tych kcal ponieważ Ci to nie zaszkodzi potrzebujesz trochę kg :]
Co do sklpu to może pepsport lub MD, poszukaj jest dużo takich sklepów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Możesz dać trochę mniej - tak jak piszesz o posiłek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Przemoo - To jest kopalnia, a nie skansem żeby z plecakiem biegać. Wiesz co mówią górnicy jak jakiś młokos idzie z plecakiem? "Te k***a, Tyś na wycieczka przyjechał, czy do roboty na gruba?" i leją z Ciebie Nie żebym się tego jakoś wstydził czy coś, bo pośmieją się i przestaną, ale torba górnicza, to torba górnicza. Wygodna w czasie pracy.

Golombex - Utnę jedynie o węgle proste z rodzynek po treningu, które spożywam. A o sklep pytałem, żeby był jakiś dobry i sprawdzony przede wszystkim, bo tak to wiem, że jest ich dużo...



Panowie, tak sobie mniej więcej skomponowałem michę, którą chcę wprowadzić od jutra. Wczoraj i dziś DNT. Dałem sobie trochę odpocząć, a jutro już na pełnej.

Co sądzicie? Trochę przeraża mnie te 400g WW, żeby za mocno nie ulało.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A nie myślałeś, żeby podbić trochę tłuszcz, skoro tak ww tak Cię przerażają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No właśnie nie wiem, jak organizm zareagowałby na 400g WW.

To wrzucam wersję z większą ilością tłuszczy. Więc znawcy moi drodzy, która bardziej się nada?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium