SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ja pyer.dole.... to śmigaj jeszcze dłużej rowerem ale później nie płacz na brak masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Antek, ale to mam odmawiać kumplom wyjścia do parku na rower...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumple albo masa. Wybór należy do Ciebie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Bez przesady. Nie mam dziewczyny, z którą mógłbym wyjść na spacer, czy spędzić wieczór, to co mam jeszcze kumplom odmawiać wyjścia na rower do parku, gdzie de facto można poogladać kobiety? Bez jaj, nie będę siedział wieczorami w domu przy takiej pogodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a od kiedy kobiety się tylko ogląda? gęby nie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Niestety z tym mam problem. Nieśmiałość - kolejny problem, który muszę zwalczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no to tymbardziej nie jeździj rowerem, bo to słaby bajer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Byś się zdziwił! Koszulka na ramiączkach, łapy oparte o przerzutki i chłopie, barki jak u Arnolda Już miałem dziś okazję poderwać, ale speniałem A sama pomachała, łee. Pussy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wlecą dodatkowe kg i wygląd się poprawi, to pewnie wraz z nim przyjdzie większa pewność siebie/śmiałość, także nie ma co się martwić. Gorzej jakbyś próbował ten problem rozwiązywać za pomocą alko, jak co niektórzy. :)

edit: Następnym razem jedź bez koszulki jak prawdziwy samiec alfa!

Zmieniony przez - december w dniu 2012-08-02 21:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
E tam. Tu nie chodzi o kg (powyższy post pisałem humorystycznie). Kg i sylwetkę chcę zrobić dla siebie, a nie żeby szpanować przed dziewczynami jakie to mam mięśnie (patrz ostatni filmik Burneiki na pool party). Nie chce dziewczyny, która leci na mięśnie/kasę/prestiż/mgr. inż. dr przed godnością. :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium