SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Trafiliście w sedno. Podbijam wiórkami, migdałami. Głupia sprawa z tymi serkami wiejskimi lekkimi (wejdą 2), ale jedzenie raczej w większości kupują rodzice, a jeszcze chyba się nie przyzwyczaili, że już nie jem takich chudych serków/twarogów. A kupili całą paletę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
No to musisz sam śmigać na zakupy ja tak robie. A jak rodzice jadą to zawsze ich poproszę o jakieś drobnostki i powiem żeby kupili twaróg półtłusty to kupią ;p a tak to większość sam sobie kupuje.


A miałem pytać: robisz dwa ćwiczenia na biceps z klatą a w oryginale jak podawał Antos jest sama klata? robisz na własną odpowiedzialność czy rozmawiałeś z nim na ten temat ?


Zmieniony przez - Golombex w dniu 2012-06-12 20:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Widzę, Dominik, że modyfikujesz lekko plan Rafała
Co się stało z rozpiętkami, że zrobiłeś tylko te 2 serie i kolejne są na 0?
Miska- poprzegryzaj sobie trochę orzechów w tak zwanym międzyczasie, dorzuć sobie wiórki i orzechy do wiejskiego (dobrze pasują) albo wypróbuj patent Adama z oliwą w owsiance- pisał, że nie czuć

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Potwierdzam: nie czuć, a kalorie i tłuszcze ładnie można podbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Golombex - No ja rodzicom wspominałem pewnego dnia, że koniec z lekkimi, chudymi, odtłuszczonymi chemicznie produktami. Ale najwyraźniej im się zapomniało. Cóż, nie mogę narzekać, bo nie muszę dawać ani złotówki na jedzenie.

Mikers - Wybacz, nie pamiętam imienia. Za Jego pośrednictwem, do klatki dodałem biceps, bo naramienne + ramiona - ostatnio robiłem 2h, więc za dużo to czasu by zajmowało w tygodniu po pracy. Tylko tyle z modyfikacji.

Z rozpiętkami ? Już podczas pierwszego treningu klatki, miałem dziwne kłucie w prawej ręce, na wysokości tricepsa. Dziś znów, i po prostu nie dałem rady przez to.

Oliwa w owsiance? Widziałem to u Adama w wypisce, ale kurde. Średnio do mnie przemawia takie połączenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Do mnie też nie przemawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
I raczej takiego rozwiązania nie wypróbuję ...

Dziś na 90% DNT, bo dużo spraw się nagromadziło, i trzeba to dziś załatwić.

Doszła paczka z 2x białko Econo + koszulka sfd

Niby wczoraj nie czułem pompy po treningu klatki, ale kurde ... dziś mam w niej bóle, i jednak fajnie poszło. Pompki to zaj**ista sprawa, bardzo fajnie się rozciąga klatka, i czuć to teraz, gdy np. rozłożę ręce na boki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29757
Ja czasami dodam oliwy do owsianki
Powiem więcej..daje rade

No to czekamy na debiut w koszulce SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No szkoda, że nie przemawia, ale jak kto lubi, albo komu nie przeszkadza
Widzę Ty dziś DNT - samo życie, nie zawsze wszytko się układa tak jak planujemy
A w koszulce pewnie będzie +10 do siły i +20 do respektu na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
To chyba zacznę sypać więcej wiórek, by podbić po prostu tłuszcze Już i tak kcal z owsianki z 600 wskoczyła na prawie 800, więc jest dobrze, byle do przodu !

T.S - oczywista sprawa. Jutro grzbiet - filmy będą na pewno, to i będzie debiut w tejże koszulce Ciekaw jestem jak tam materiał, ale za 19 zł chyba nie ma się czego spodziewać...

Kalikstat - No dokładnie. Każdy ma inne gusta smakowe Sypnę znów więcej wiórek i git
No tak, nie są to jakieś nie przyjemne sprawy, ale po prostu kilka rzeczy się nagromadziło, o kilka rzeczy mnie też rodzice prosili, żebym załatwił, także lepiej to już ogarnąć + mam do odbioru dziś książkę Edukacja Kulturysty wg Arnolda

Haha, motywacja wzrasta jak się już ma koszulkę Nothing gonna be the same now :D Jak tak czasem ćwiczę, to się zastanawiam, czy ktoś (prócz partnera treningowe) zagląda na sfd z siłowni, na którą uczęszczam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium