SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
2-3 dni 10 L ? Nie ma szans :D U mnie 0,5 L jest na 2 dni. Do kawy i od czasu do czasu do twarogu. Ale coś pomyslimy, może jakieś kakao rano do owsianych czy coś :) Oczywiście naturalne kakao + hmm słodzik, albo odrobine miodu dla słodkości.

Tak się zastanawiam czy nie za dużo białka dziś weszło, mianowicie:

+/- 250 ml maślanki,
200 g wiejskiego,
250 g twarogu chudego,
5 jaj,
150 g kuraka,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
e tam, spoko z białkiem

pij mleko bo zdrowe:D
jak litr dziennie wypijesz nic Ci się nie stanie:p
np. do owsianych rano, po treningu, do twarogu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
to wlej do garnka i niech skwasnieje, pozniej wrzucasz owoce troche twarogu, miksujesz i maszekstra szejka, a samo mleko to nie ma sensu zbytnio pic bo nialko sie nie przyswaja z nieprzetworzonego za dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ciekawa alternatywa z tym kwaśnym mlekiem. Trzeba będzie spróbować z 1-2 litrami.

****a Panowie czemu największe nasilenie choroby jest na noc? Dostał takiego ostrego bólu gardła, że nawet śliny nie idzie przełknąć i czuję, że noc będzie przy komputerze i jakiś filmach :/ i co tu szamać przez następne 8 h aż do śniadania? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noc powinna być w łóżku pod ciepłą kołdrą z dużym kubkiem gorącej herbaty z sokiem malinowym, żeby się wypocić, a nie przy kompie. Jedz lekkie rzeczy, jajecznicę, jakiś kleik, coś co łatwo przełknąć i dużo pij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Przy kompie siedziałem tylko, jak już nie mogłem wyleżeć przez ból głowy i gardła.

Nie przespałem ani 10 minut, zobaczyłem 4 filmy (Rio, Sala Samobójców, The Gamer, Piraci z Karaibów - Ci nowi. ) Polecam ino Rio :D. Co do choróbska, obecnie mam 38,4 - gorączka, ale nie zadzwonie do szefowej w pierwszy dzień, że mnie nie będzie .. bo mnie wywalą od razu. W nocy poszło mnóstwo strepsils pomarańczowego z witaminą C, pyralgina x 4 rozpuszczalna to popijałem ciepłe, 3 x apap, prawie całe tandum verde. Jaki skutek dały te leki? Jeden. Rozwolnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
lez do oporu , az w końcu zasniesz :) regeneracja musi byc i trzeba duzo odpoczywac szczegolnie podczas przezemibienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Niestety nie zmrużyłem oka. Jestem na nogach już 28 godzinę, a głowa zaczyna boleć niemiłosiernie, a jeżeli kierowniczka sama nie zobaczy, że powinienem iść do lekarza, to co najmniej do 00:00 będę na nogach jeszcze. Sick.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
zdrowia! a jak nie da rady to dzwoń do kierowniczki, w końcu musi zrozumieć, też człowiek :) będę śledził, ostatnie boje też śledziłem, zapraszam też do mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No i powrót. Tylko szkolenie, także ino 5 h. DObrze, że płatne. Męczyłem się niemiłosiernie i wypiłem chyba z 4 kawy przez brak snu. Kierowniczka taka spoko babka, że jutro mam tylko i wyłącznie leżeć w łóżku, i wpisała mnie na środe w grafik, a i nawet jakby jutro sie nie poprawilo to mam dzwonić. Ogólnie ekstra ekipa się szykuje w pracy !

burakkk - dziękuję za dobre słowa, i oczywiście śledzę temat. Treningi rozpoczynam za 3 tygodnie (wtedy będzie kasa co by się na Pure zapisać).

Micha chorego .. (kompletnie brak apetytu... ):

1. Owsiane + orzechy + migdały + żurawina + rodzynki + nerkowce = Musli na maślance.
2. 3 kromeczki pełnoziarnistego, jajco na miękko, warzywa. Kromki z szynką z kurczaka i twarogiem.
6 h przerwy ...
3. Grahamka w pracy z szynka z kurczaka i warzywami.
4. po 30 min nie wytrzymałem z głodu i druga bułka + kefir.
5. Przed snem chce jeszcze zrobić sernik z patelni z brzoskwinią :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium