SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Widzicie jak wyrywa

Dawno mnie tu nie było, rozyebało ciebie człowieku jak messershmitta nad anglią.

Stówa

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1895
Przejrzałem trochę Twój dziennik, dość fajnie prowadzony :P Na zdjęciach tez różnicę widać, zatem będę wpadał do starszego stażem kolegi ;)

[http://www.sfd.pl/didmaniak__REDUKCJA_oraz_walka_o_lepszego_siebie-t876898.html] - walczyć trzeba, z dziennikiem łatwiej. Zapraszam do odwiedzania.

Kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
i widzisz jak chcesz to potrafisz pracować klatką - tak ma być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Pytanko:

Czym się różni "Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej" od "Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej - głową w górę"

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
jedno jest bardziej płasko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucyferka już Ci wszytko wyjaśniła .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie. Różniło się kątem nachylenia ławeczki, a że nie było w potreningu.pl takiej opcji, i zapomniałem to poprawić, to już tak wyszło

Antek, trening czyni mistrzem Z treningu na trening będzie lepiej, czuję to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dziś miałem iść zrobić nogi, ale jutro pierwszy zjazd, więc wolę być w pełni sił, niż w 1 dzień być niewyraźnym przez zakwasy. Jutro nogi

Tak kombinuję z michą na jutro.... Gdzie, co i ile.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdziwe kombinowanie to się zacznie, jak się okaże, że będziesz musiał ze 4k kcal wszamać żeby cos ruszyło. :) Ciężko będzie po robocie jeszcze nogi przećwiczyć (bo jak rozumiem posiłek 3 to przedtreningowy tuż po powrocie do domu?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Tak jest. 3 to przed treningówka.

Nie będzie ciężko. Dziś tylko odpuściłem, bo chcę jutro zobaczyć z czym to się je na dole, ale kolejnych dni treningowych już nie ma co przekładać. Bo 25 lat to nie będę przekładał treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium