SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Orzeszki zagryzaj, omege 3 - pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Paweł, musisz mi wybaczyć. Takie już mam "zboczenie" na punkcie mierzenia. Aczkolwiek nigdy nie miałem tak, że miałem taki balon w dolnej części brzucha, a waga ta sama. Z psychologiem od czasu do czasu, telefonicznie tylko. Jak założyłem ten temat, to mniej więcej zakończyłem tą terapię, ponieważ... myślałem, że się udało, i trochę szkoda mi było pieniędzy.

Wczoraj już byłem bardziej zadowolony z jedzenia ! Mam w pracy 2 przerwy po 20 min. Więc za***iście.

Wczoraj:

Śniadanie w domu: standard, 100 g razowca, jajo na miękko, warzywa.
Obiad: w pracy, w Deka Smak :) Grillowana pierś z kurczaka, kasza gryczana, ogórek kiszony, warzywa gotowane + jakieś surówki. Razem wyszło 500 g.
Kolejny posiłek: w pracy, 500 ml maślanki + trojkąt fiński. Niestety suchy bo kupiłem po drodze.
Kolacja: w domu, wuchta warzyw + 200 g twarogu.

Jeszcze między śniadaniem, a obiadem w pracy wpadł kefir 250g tak dla ochłody. Nie jest źle.
Mam już przygotowane pojemniki na jedzenie, i miałem sobie dziś zrobić rano ryż i kuraka + jakąś kanapke i po drodze kupić jogurt, ale jestem bez sił, i zrobię to mam nadzieję wieczorem. Także dziś będzie takie menu jak wczoraj, a od jutra już swoje jedzenie w pojemnikach. Mam za***istego kierownika, więc nie ma problemu, co by się dogadać. Nawet jak robię 12 h, to mogę sobie przerwy porozbijać, tak, aby jeść co 3 h. czyli mogę mieć 4 x 10 min, więc przygotowany posiłek na bank wszamię, i jeszcze odpocznę + wypiję kawę :)

Pytanie właśnie co do kawy. Na razie na salonie jest rozładunek towaru + zatowarowanie, więc przez najbliższy tydzień nie będzie kawy itp. Potem to już rozposzczalna. Co mogę pić zamiast kawy, co mnie pobudzi? Bo praca jest dość ciężka, i trochę muli. Jakieś powerade, gatorade itd. mogę włączyć np. 500 ml dziennie? Albo coś podobnego? Doradzcie, proszę.


Pozdrawiam, i życzę zdrowia.

PS. Takie zakwasy mam po rozładunku 15 europalet (z 35), że na siłownię już wejdę bez zakwasów !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23067
co to jest ten trojkat finski ?
Energetyki raczej odpadają, pij zielona herbate ma wiecej kofeiny niz kawa :)bodajze 2x tyle co w kawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179




Coś takiego w Tesco jest dokładane ciepłe. Więc się udaje mi załapać na ciepłą dostawę. Fajnie to smakuje z twarogiem itp. jak się zrobi w domu, ale z maślanką na sucho w pracy też ujdzie.

Ja wiem, ale na razie nie ma tam możliwości zrobić sobie kawy/herbaty, bo wszedzie zaje* i pełno towaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23067
a to juz wiem , jadlem :) no to zostaje Ci termosik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Z psychologiem od czasu do czasu, telefonicznie tylko. Jak założyłem ten temat, to mniej więcej zakończyłem tą terapię, ponieważ... myślałem, że się udało, i trochę szkoda mi było pieniędzy."
----> Sam widzisz, że jesteś w błędzie. Idź na kolejną wizytę.

A z tą miarką nie ma wybacz. Wyrzuć ją w cholerę.

Jak Cię muli, to więcej śpij. Ludzie obywają się bez kawy.

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2011-10-06 09:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
To co wstawiłeś na fotce to codziennie 3 takie w szkole jadam z kurczakiem i papryka - całkiem niezłe, pełnoziarniste z ziarnami słonecznika itp.

A zamiast kawy tak jak Ties mówił zielona herbata, albo tak jak ja robie Yerba mate - zdrowe i pobudza, polecam. Można zaparzyc kilka razy te same fusy i za każdym razem dobrze pobudza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23067
Yerba Mate a co to jakis rodzaj herbaty czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Paweł - nie ma szans na więcej snu. Wstaję o 6, a o 8 wychodzę do pracy. Wracam o 20, na kolację jak terac pomidor, ogórki, cebuli trochę i 200 g twarogu i o 21:00 spać bo nogi wchodzi do tyłka.

Racja, ten trójkąt jest wyśmieniaty, zwłaszcza jak jest jeszcze ciepły i zapija się go zimną maślanką. Miazga.

Takie herbaty, kawy itp. będę mógł dopiero za tydzień/dwa robić. Jak już wszystko będzie poukładane i czysto na salonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Ties
no tak coś w tym stylu
Kojarzysz W. Cejrowskiego on to cały czas popija, a mi to kumpel polecił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

Wiecej