SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no ale stary, po co ma liczyć i sobie głowę zawracać? i to tez jest złe w jego wypadku bo wyliczy sobie np 2000kcal, zje 2200 i bedzie mial wyrzuty(a czegoś takiego nie powinno być!) dlatego lepiej niech je bez liczenia i dużo;)

Regenat
jak jesz sam jogurt, dodaj coś do niego, orzechy/rodzynki czy nawet owsiane, może jabłko?

kolejna sprawa, to że masz słabe nogi, to nie powód żeby je osłabiać i lekko robić na smicie;) zakładasz na sztange tyle ile możesz i sobie robisz na wolnym ciężarze, ja tez jeszcze niedawno miałem wielkie problemy z ciężarem w siadzie, wyciskałem wiecej niz siadałem, a wczoraj 8x 111kg lekko

i nagrywaj filmy, tu chodzi tylko i wyłącznie o technike, nie masz czego się wstydzić i sylwetki i ciężarów, bo każdy od czegoś zaczynał, a to tylko dla twojego dobra..

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-12-10 12:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
boksero, wyliczać to będzie więcej, a sam wiesz jak on dużo je bez wyliczania (1600kcal)

myślę że już nie będzie miał wyrzutów, tu chodzi o zdrowie, myślę że wie że już musi porządnie jeść

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
dawid - ok, smith idzie w odstawkę. Spróbuję siady na wolnym ciężarze, a barki tak jak wspomniałem, zrobię dziś arnoldki. Powiem Ci tak. Anoreksja nie jest zażegnana. Mam silną motywację, ale jeszcze zdarza mi się w sklepie spojrzeć na skład i tabelę, oraz na mniej zdrowe rzeczy nie zwracam uwagi. To jest jak nałóg np. papierosy. Niby czujesz, że rzuciłeś, ale jednak Cię korci. Z tego tak szybko wyjść nie idzie, aczkolwiek mam silną motywację teraz. Dla zdrowia. Dla bliskich. Zwłaszcza dla siebie. (I żeby k***a w końcu kupić spodnie ! Bo problem z rozmiarem )

Boksero - nie ma opcji żebym teraz liczył. Nie chcę. Będę starał się jeść więcej i więcej, ale nie będe liczył. Jeszcze nie dawno jedząc posiłek, siedziałem na vitalmaxie i wszystko sumowałem. Stanowczo odpada.

Dodaję do jogurt mandarynki czy tam jakieś bakalie, ale po prostu byłem w drodze, zaparkowałem i wszamałem :) Wiem, wiem. Każdy od czegoś zaczynał, ale k***a 49 cm w udzie

Dawid - wiem. Dotarło to do mnie, że zdrowie ponad wszystko. Życie mamy jedno.


Ok My tu gadu gadu, a za chwilę trzeba się zbierać na trening. Oto zdjęcie Obiadu. Jak mówiłem ryba w koncentracie pomidorowym z domieszką ziół prowansalskich :) Cudo w smaku.

PS. Jak byłem dziś na zakupach po II śniadaniu, to kupiłem sobie puszkę Coli Zero. Nie mogłem jej skończyć, ponieważ w trakcie mnie strasznie brzuch rozbolał. Od czego to może być? Za długo nie piłem takich rzeczy, a teraz zaczynam? Ostatnio często zdarza mi się sięgnąć po taką puszkę Coli Zero (ze 2 razy na tydzień).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
co do jedzenia to też dąż żeby dziennie jeść z 200g ryżu (na 2 posiłki)
na twoim talerzu coś mało tego ryżu jest, a to głównie produkty węglowe dostarczają kalorii

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS. Jak byłem dziś na zakupach po II śniadaniu, to kupiłem sobie puszkę Coli Zero. Nie mogłem jej skończyć, ponieważ w trakcie mnie strasznie brzuch rozbolał. Od czego to może być?

Cola zero nie powinna ci szkodzić.
Ból może był spowodowany tym że za szybko wypiłeś i może gaz brzuch ci wydymał
I nie przejmuj się na cole light,zero możesz sobie pozwalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
przecież ja Ci nie kazałem liczyć tylko dawid to robi...

to ile masz w udzie nie ma nic do rzeczy;) rob siady to urosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cola zawiera kwas fosforowy, który podrażnia ściany żołądka i niszczy szkliwo zębów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Rano opiszę trening, i ustosunkuję się do Waszych wypowiedzi. Boksero przepraszam, mój błąd. Źle spojrzałem na wypowiedzi.

Micha: W 4. posiłku normalny chleb pełnoziarnisty z Carrefoura, nie żaden fitness.






Zmieniony przez - Regenat w dniu 2011-12-10 21:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
troche malo tych kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Siema !

sory Panowie za brak wypiski. Wczoraj o 10 rano znajomi wpadli na spontaniczny pomysł, żeby jechać do Andrychowa, do parku miniatur. Także cały dzień praktycznie mnie nie było. Ale zaraz nadrobię, to, co Wam obiecałem.

Trening w sobotę:
(sztanga olimpijska - 20 kg) (na smitha nie liczę sztangi - w sumie liczę sam ciężar ) ( 8 kg Łamana )

I. Przysiad.
II. Martwy ciąg.
III. Wyciskanie na ławce.
IV. Wiosło.
V. Arnoldki.
VI. Młotki.
VII. Brzuch.

I. s1 - 30kg, s2 - 40kg, s3 - 45 kg, s4 - 50 kg. Reps - 10/10/8/6
II. s1 - 40 kg, s2 - 50 kg, s3 - 50 kg, s4 - 60 kg. Reps - 12/10/8/4
III. s1 - sztanga, s2 - 40kg, s3 - 50 kg, s4 - 60 kg. Reps - 12/10/8/8
IV. s1 - 30 kg, s2 - 40 kg, s3 - 40 kg, s4 - 45 kg. Reps - 12/10/10/8
V. s1 - 12 kg, s2 - 15 kg, s3 - 15 kg, s4 - 18 kg. Reps - 15/12/12/6 + 1 z pomocą kumpla
VI. s1 - 9 kg, s2 - 9 kg, s3 - 12 kg, s4 - 12 kg. Reps - 12/12/10/7
VII. Brzuch po 3 serie i 15 potwórzeń - wznosy w zwisie na drążku oraz spięcia z talerzem 10 kg za głową.


Widać w niektórych ćwiczeniach mam lekki zapas w kilogramach, ale nie chcę szarżować na początek. Zdarza się, że robię fajnie po 15 albo 12 powtórzeń w I i II serii, ale w III już kumpel musi ostatni reps pomóc. Musze to jakoś skorygować. Zakwasy wczoraj znów chwyciły - chyba dobrze? Jak boli to rośnie

Micha:

Sobota: wrzuca wypiska na screenie (proszę się nie sugerować tym, że są tam wyliczenia kcal. Nie popadłem w to znowu, po prostu łatwo mi się w "Po treningu" wszystko dodaje, i moge fajnie to wkleić, zamiast rozpisywać).

Niedziela: Rano standard owsianka, potem omlet z 3 jaj. W czasie wypadu trochę wpadło. Najpierw na obiad zajechaliśmy do jakiejś karczmy niedaleko Andrychowa. Zamówiłem Pstrąga z grilla + ryż + jakieś surówki były. Przed daniem głównym fajnie podali (za free ) grube, swojskie pajdy chleba + tłuste swojskie (dla tych co nie wiedzą - smalec ze skwarkami). Każdy miał jedną pajdę, byle się nie najeść tym przed daniem głównym. Po zwiedzaniu parku kawiarnia: kawa + ciastko dość duże. I po powrocie do domu omlet z 2 jaj + serek wiejski 200 g + starte jabłko, posypane cynamonem. I nyny.


Adzik123 - ciągle się staram i dokładam..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium