SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tak, głęboki i wstajemy zamuleni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4914
A kwestia kiedy zaśniemy. Odgrywa to rolę, czy liczy się jedynie długość snu? Przykładowo zasnę o 24 śpię do 12 i mogę dalej spać, a zasypiając o np. 22 wstaję o 8 i jestem rześki i wyspany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli przekroczysz moment spania to możesz spać gorzej, ważne jest o której zawsze idziesz spać zegaru biologiczny nie przeskoczysz on wymaga odpowiedniej pory

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-05-13 14:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Przemek - napędza się z dnia na dzień, a do tego (najprawdopodobniej) od połowy tego tygodnia, do pracy i na siłownię, będę jeździł rowerem. Da mi to około 20 km dziennie.
Nie przejmuje się. Dobrze wiem, że jutro będę trochę podlany wodą, ale zejdzie do wtorku. Zresztą dużo nie zjadłem. Jak to komunia: Najpierw trochę rosołu z makaronem, kilka małych klusek + mały plaster schabu + mała rolada(ino takie małe porcje były), potem 2 kawałki sernika (też takie małe, że każdy się dziwił), no i zimna płyta, ze 3 kromki (wyłapałem chleb ziarnisty ), trochę wędliny, po 1 łyżce z 4 rodzaji sałatek, plaster łososia i warzywa. I to tyle co by było na komunii.

Teraz mi się jajca gotują + razowiec i reszta maślanki, która stoi już od 3 dni otwarta, więc wypada ją skończyć.

Dawid - mi też padają, i stąd muszę latać po dziale i szukać wpisów :/ Dziękuję

Liszka - ale to są jakieś konkretne witaminy, czy Olimp posiada tylko jedne? Nie no, jak już trzymać michę, to trzymać - nie będę pakował nuttelli Melatonina chyba dobry pomysł, muszę to przemyśleć, ale nie wstaję zmęczony tylko rześki.

Antos - tak jak mówisz. Ja nie wstaję zmęczony i senny. Wstaję rześki i pełny wigoru. Zasypiam mniej więcej około 22, więc śpię około 6-7h i to najwyraźniej mi wystarcza. Nie mam żadnych "nieprzyjemnych" dźwięków, które by mnie budziły (chyba, że wliczyć to ekipę dzielnicową, która w nocy w grupie 30 osób + śpiewa piosenki pro klubu z Mojego miasta ). Dokładnie, po węglach śpi mi się ciężko. Czuję się strasznie ciężki i źle mi się leży. A rano jest problem z toaletą. Po białku na noc, rano idzie gładko i przyjemnie

0,5L - u mnie nie ma znaczenia o której idę spać. Mogę iść o 20, a również o 1, a i tak wstaję wczas.



Podsumowanie dnia ... Komunie są mega męczące, spotkania rodzinne mega nudne. Z kuzynem prawie zasnęliśmy na stołkach. Tak to jest, jak nie ma % na spędach rodzinnych. To i każdy sztywno siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Hehe no kumunie troche nudne ale cóż zrobic ;) śledzę dziennik.

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
W jakim celu ten rower? Schudnąć chcesz? Oo

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Ćwiczysz coś w ogóle??
dawaj te filmy z techniką, będziemy korygować żebyś rósł jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Steven - Dzięki, dzięki. Również wpadam do Ciebie, do dziennika. A co do gruby, to odpisałem Ci na gg.

Venc1Lq - a to jazda na rowerze wiąże się tylko z chudnięciem? Chce jeździć na rowerze, lubię po prostu. Wolę jechać do pracy, na siłownię na rowerze, a nie czuć od kwietnia do października pot ludzi w komunikacji miejskiej. A i weekendowe wypady są zaj**iste na rowerze.

Antos - nie demotywuj Tak patrzę w rozpiskę, co tam dziś mam, i z takich ciężkich technicznie to mam wiosłowanie sztangą. Idę dziś z kumplem, to poproszę żeby nagrał filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Przy uginaniu na bicka ludzie robią błędy, chociaż myślą że robią dobrze. Nie ma ćwiczeń prostych technicznie, są takie które mogą się wydawać proste.

Nie, rower nie równa się chudnięciu, ale przydałoby się więcej jeść, skoro chcesz dorzucić dodatkową aktywność. A Ty masz z tym problemy :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Na rowerku dobrą kondycje wyrobisz :) sam jeżdzę i coraz lepszą mam

Być jak Steven !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium