SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wyciskanie sztangi


Po nagraniu z tej perspektywy trudno cokolwiek powiedzieć.
Ściągasz łopatki do siebie?

Trochę tam mało ruchu typu J.Masz opuszczać na dolne rejony klatki/górne brzucha(w zależności od proporcji).Po wyciśnięciu sztanga znajduje się nad górą klatki.

Ta pozycja i tor ruchu gwarantują ci bezpieczeństwo i najlepszą dźwignię.

Military press

Rób stojąc.Sztangę bierz ze stojaków.

Ale tak na przyszłość:

Wykonanie na filmie leży.Przede wszystkim przedramiona nie są przez cały zakres ruchu prostopadłe do podłogi.Uszkodzisz barki.




Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-10-17 14:53:58

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wyciskanie leżąc

Jak najbardziej ściągam łopatki do siebie. Stąd pewnie nie za duży ciężar. Już się tego nauczyłem, że łopatki zawsze ściągane. W takim wypadku jak najlepiej nagrać do oceny? Od przodu/tyłu?

Ok, tak też będę robił jak piszesz.

Military press

Rozumiem, że wykonując do ćwiczenie stojąc, to całkowicie inaczej angażuje pracę barków? Spróbuję stojąc.
Wiem, dopiero jak zobaczyłem filmik, widziałem jak fatalnie prowadzę sztangę. Nie ma opcji, żeby uszkodzić barki bo będziemy korygować tor ruchu.

Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nagraj coś z lekkiego skosu i z przodu-abym widział prowadzenie przedramion.



Military press stojąc to dużo bardziej masogenne i złożone ćwiczenie.
Przede wszystkim zwiększa się angaż mięśni rdzenia-tj. prostowników,brzucha i pośladków,które mają znajdować się w izometrycznym ścisku przez cały czas..

Dobre wsparcie pod inne wielostawowowce,typu mc,przysiad czy drążek.





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-10-17 15:16:13

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Istnieje w ogóle coś takiego jak MP siedząc? Siedząc to jest raczej zwykłe wyciskanie.

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Rozumiem Ronie. Tak też będę robił, bo nie ma opcji żeby stać w miejscu. Trzeba progresować.

Dawid, ja raczej myślałem, że MP to po prostu wyciskanie sztangi nad głowę. Widać w jak wielkim błędzie byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Siema kurde ludzie

Żyję, jem, trenuję, pracuję i regeneruję się. Jutro mam dzień wolny od pracy, więc wrzucę zaległe wypiski za piątek, sobotę oraz dziś. Mały maraton zrobiłem, ale miałem za mało czasu, żeby klepać wypiski. Jutro to nadrobię.


Jedyna zmiana po rozmowie z Antkiem, to dieta. Waga ciągle stoi, pomimo 400 g WW, ale lekko się zatłuściłem na brzuchu - coś jest nie tak. Rezygnuję z 420 g pieczywa w pracy, na rzecz 250 g pieczywa + 3 jajka + tłuszcze w postaci orzechów/nuttelli LC z działu kuchnia. Ogólnie zrzucam WW z 400 na 350 g w DT na rzecz T - 140 g. Zobaczymy co się będzie działo.


Takie coś z przed kilkunastu minut. Pora niedługo odsłonić kopyta, bo dawno ich nie wrzucałem.

Mały edit, bo mnie naszło na "wspomnień czar" z dzisiejszym zdjęciem







Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-10-21 19:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
ile masz w łapie ? dobrze zaczyna to wyglądać :)

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Łapa - 36 cm.
Uda - 59/60 cm.
Łydka - 36 cm.
Klatka - 97 cm.
Dupsko - 100 cm.
Pod pęp. - 86 cm.
Nad pęp. - 82 cm.

Waga - 84,5 kg.


Po prawej jednak bardziej mi się podobało.





























Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-10-21 20:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Rozumiem zdjęcia lewe przed, prawe po?
Zacznij jeść bo ostro ciebie wysuszyło

Nie mniej progres solidny, napyerdalaj dalej.

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
a z supli to co brałeś ? tylko białeczko ?

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium