SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Sylwetka zdecydowanie wygląda pełniej Może jakbyś dał foto w jakiś pozach bardziej kulturystycznych lepiej byłoby to widać. Takie moje pierwsze spostrzeżenie.

Dopiero później spojrzałem na wymiary obecne i z 1 września 2012. I jestem w szoku Klatka +14 cm, łapa +4 cm, nogi zaj**iście. Szok.

Gratulacje, naprawdę dobra robota

PS dasz fotki w pozach kulturystycznych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No Misiek, właśnie barki zauważyłem, że nie są proporcjonalne do reszty, ale będziemy to naprawiać.

Kali - sylwetka całkiem inaczej się prezentuje na mojej obecnej siłowni w szatni. Tam jest dobre światło i ogromne lustro. Dam, ale tak jak mówię, na koniec cyklu :) Te foty to w domu i jeden dzień na starej siłce, więc trochę kapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nie no pewnie, ale po wymiarach widać, że inny chłop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
I samopoczucie lepsze :) Chciałbym zobaczyć, jak to będzie wyglądać po wycince, ale boję się, że jak zgubię z 5 kg, to nie zostanie ze mnie nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
E tam nic Krata wyskoczy na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
E tam mi też mówili, między innymi Ty że nic nie zostanie, obcinaj powoli kalorie, z aero nie szarżuj jeszcze doładujesz na siebie mięsa. Swoją drogą zapraszam do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wpadne do Was, wpadne :) Nie, nie. Na razie jeszcze masówka. Jeszcze mam około 400 g mono hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
No ja też wizyta u endokrynologa, zezwolenie i jadę z monohydratem i Napalmem bo już zaczyna trochę brakować ognia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
I jak oceniasz Napalm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
O widze wrociles, to bede wpadac ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium