SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Z ściągniętymi łopatkami = automatycznie klatka idzie do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
moim zdaniem rower od czasu do czasu ok, nie ma co sie ograniczac do samej siłki.

brzuch myslałem ze wypychasz;d

a co do lasek to chyba nie jest tak do kona ze leca na miesnie;d
kiedys mi sie tak wydawało, no chyba ze nadal jestem za mały

wydaje mi sie ze one wola typowych "piłkarzyków" włosy na zelu, postawiony kołnierzyk itp no i krata owszem ale to prawie kazdy któremu zebra widac owa "krate" posiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Marian, to czemu chodzisz na bale, a nie disco do okolicznych remiz? Tam statystyki się poprawią!
A tak poważnie to studiowałem z taką chmarą lasek że głowa mała i niestety Was zmartwię, 95% lasek mówiąc że lubi napakowanych mięśniaków ma na myśli właśnie fitnessowców, a nie kulturystów. Ale jest i plus, więcej kasy na dietę dla nas samych...

Zmieniony przez - kamikaz w dniu 2012-08-03 09:32:06

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
o kurfa brzucha ci rzeczywiście dziwnie wywaliło. A w pasie ile masz?

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
bo tam sa lepsze sztuki;d
obecnie jak założe jakos bardziej luźno koszulke(nigdy nie mam jakiś bardzo obcisłych typu M czy S) to pewno nie widac za bardzo po mnie że coś cwicze, no moze se troche wkrecacm jedynie bez koszulki jakies tam zarysy widac;-P a na baletach jestem przeciez w koszulce;d

no fakt wolą fitnessowców i tu nie ma co nawet dyskutowac, ale niektórzy fitnesowcy tez są jacy sa.

Ale juz nie spamujmy

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-08-03 10:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Zawsze Ci tak wywala brzuszek, czy jednorazowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kwestia dziewczyn - temat rzeka. Byle trafić na dobrą dziewczynę

Killing, na czczo to w najszerszym miejscu około 82cm, a potem to nie wiem, nie mierzę.

Kali, brzuch. Po prostu brzuch. Nie cierpię takich zdrobnień Rozumiem jakbyś to do dziewczyny napisał Zawsze, ale nie aż tak bardzo, więc nie wiem czemu to wczoraj miało miejsce... Adrian :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Co do brzucha- też tak często mam, c'est la vie. Kiedyś przejdzie
Na monotonię w diecie mogę polecić ci zmianę kurczaka na inne mięso, np schab, zamiast owsianki spróbować omleta...
Konkursowe dzienniki Keltona będę z pewnością śledził, bo zapowiada się ciekawie

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
kamikaz
A tak poważnie to studiowałem z taką chmarą lasek że głowa mała i niestety Was zmartwię,



Byłeś w pobliżu kobiet? Nie, wkręcasz nas... Nie wierzę.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-08-03 12:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Weź się podelektuj tym martwym ( jak nekrofil ) niech sztanga wyląduje na ziemi( w filmiku widzę pierw lekko zahacza o ziemię, pod koniec już odbijany jak w bożonorodzeniową sogarnię )

Rower- zrobisz jak chcesz, wiesz że może być hamulcowym Twojej masy.
Nie rezygnuj całkowicie, raz na jakiś czas z odpowiednim nawodnieniem i ww na wyrównanie kcal.

Co do wątku o kobietach - jak chyba pisałem - znajdź jakąś do wspólnych treningów, oszlifuj ją i kręćcie wspólnie aero
(Tu do bywalców z lat 2006-2008 - kojarzycie ten temat, gdzie jeden z użytkowników zamienił nieco zapuszczoną pannę w zdrową foczkę? Prosił by usunąć zdjęcia bo jej metamorfoza była wykorzystywana do reklamy jakichś góvvien na odchudzanie )
Zdr.

E: HRHR https://www.sfd.pl/-t308737.html 

Zmieniony przez - Danio135 w dniu 2012-08-03 15:48:48

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium