SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG/ impossible is nothing / by Jako19

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Witam kolegów i koleżanki. Śledze Wasze dzienniki i postnowilem ze i ja załoze swój
O mnie:
Wiek- 21
Staż treningowy- ponad 1,5 roku z 3 miesieczna przerwa wakacyjna(praca)
Wymiary podam jak tylko będę miał dostep do wagi
Mam nadzieję ze nie będzie to tylko mój monolog ale czasem ktos wpadnie i skomentuje

Dieta w dzien nietreningowy
1.3 jajka+50gr owsiane+oliwa łyzka
2.150 gr piers+ 50gr ryzu brazowego+oliwa+warzywa
3.taki sam jak drugi
4.to samo tylko już bez ryzu
5.jajka+oliwa

W treningowy posilki z ryzem idą odpowiednie na przed i po treningowy. To jest tylko szkielet diety, źródła poszczególnych składnikow będą się zmieniac tzn, ryz na kasze itd.
Pod koniec dnia będę pisał co jadłem w tym dniu.
Z diety wychodzi ok.. 2000 kcal a zapotrzebowanie to ok. 2300.
Ale dojdzie jeszcze kilka orzechow wloskich i pestek wiec wyjdzie ok. -100 kcal


Trenig;
Ostatnio zacząłem robic HST ale musiałem przerwac z powodu bolących plecow, wiec na razie musze zrezygnowac z ćwiczeń mozno obciążających plecy.

Trening A:
1.wyciskania płaska hantle 3 s
2.podciaganie 2s
3.wyprosty nog na maszynie 2 s
4.podciaganie sztangi wzdłuż tułowia 2s
5.uginanie ramion ze sztanga 2s
6.dipsy 2s
7.łydki 2s

Trening B:
1.wyciskanie skos sztanga 3s
2.sciaganie drazka do klatki 2s
3.na maszynie nogi (nie wiem jak to się nazywa) 2s
4.wyciskanie hantli (barki) 2s
5.uginanie ramion z hantlami z supinacja nadgarstka 2s
6.prostowanie ramion na wyciągu 2s
7.szrugsy 2s

Po każdym treningu ćwicze brzuch

Postanowiłem wypróbowac aeroby na czczo jeśli zobacze ze mi nie służa wrzucem wieczorem lub po 1 posiłku. Nrazie zaczołem od 30 min rowerka i bede stopniowo zwiekszal

Suplementacja:
Omega3, tran, Magnez, potas, czasem przed aerobami wrzucam spalacz z Activlab-u

Narazie nie wrzucam fotek bo nie posiadam aparatu a z telefonu chyba bedzie słaba jakość.


Zmieniony przez - Jako19 w dniu 2009-02-04 09:00:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Siema wypiska z dzisiaj
nogi:
1.przysiad
10x60kg
8x70kg
8x75kg
6x80kg
2.wchodzenie na ławke
Zrobiłem 3 serie z hantlami 18kg trzymane w rękach, wchodziłem na taki podescik
3.uginanie nog na maszynie 4 serie cięzaru nie znam
4.wspiecia
60kgx max
60kg x max
i seria na maszynie 20kg x max
Klatka lekko
1.wyciskanie sztangi skos
10x40kg
8x45kg
8x50kg
8x55kg
4x60kg

Trening dzisiaj udany, lało sie ze mnie w czasie przysiadu.
Co do klatki to 60 kg poszło by jeszcze ze dwa razy ale nie mialem asekuracji i lewa reka troche odmawiała.
Co do diety to znowu dzisiaj oprócz sniadania same rybki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676


fotka Supli, pierwszy raz wrzucam fotke wiec zobaczymy jak to wyjdzie

Jak zwykle zapopmniałem dodac ze cel to redukcja kilku kilo

Zmieniony przez - Jako19 w dniu 2009-02-04 09:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Witam
dzis był dzien treningowy ale ze wzgledu na nauke trening dopiero w piatek, jutro ostatni egzamin wiec potem bedzie troche lajtu

Dieta dzisiaj
1.omlet owsiane +jajka
2,3,4 100gr ryz brązowy + 500 gr kuraka(podzielone do trzech posilkow) +warzywa+ oliwa do kazdego posilku
5.3 jajka +warzywa+pestki

Trening
30 min rowerka rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
nt. treningu się nie wypowiem gdyż HST to nie moja bajka, nie znam nawet ogólnych założeń.
dieta - 2300kcal zapotrzebowanie; ile ważysz? podaj wymiary i sprecyzuj cel (waga, obwody). poza tym nie podoba mi się to i owo w niej ale poczekam ew. aż podasz resztę danych.
aeroby - na czczo nie powinny zaszkodzić zwłaszcza jeśli ćwiczysz z głową tj. bez przesadnej intensywności i przydałby się może jakiś antykatabolik np. BCAA albo coś w ten deseń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Co do treningu to nie ma być to HST, gdyż HST musiałem przerwac a teraz to jest cos al'a FBW z odrzuceniem cwiczen obciazajacych plecy. Za miesiac przejde znowu na splita.
Moja waga to ok 92 kg ale nie wiem teraz ile dokladnie bo wazyłem sie juz jakis czas temu. Wzrost 185. Pas 92, Reszty wymiarów nie znam poniewaz jakos nie przywykłem do mierzenia sie i nigdy tego nie robiłem.
Dieta może nie jest rewelacyjna, chciałem dac wegle tylko rano i okolotreningowo ale na tak małej ilosci wegli słabo sie czuje. Jeśli ktos ma jakies uwagi to chetnie wysłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chciałem dac wegle tylko rano i okolotreningowo ale na tak małej ilosci wegli słabo sie czuje. - to jest obsesja na tym forum. Wytlumacz logicznie, dlaczego postanowiles z miejsca obcinac weglowodany? A zbilansowana po rowno to juz nie mozna sie odchudzac? Mozna i jest bardzo praktyczna. Po drugie zapotrzebowanie mezczyzny o wzroscie 185cm jest wieksze niz 2300kcal wiec przesadzasz z tym obcinaniem kalorii, bedzie coraz gorzej z odchudzaniem sie, jak cie zastój nie dopadnie to i tak skonczy sie jojo.
Zaniedbujesz dwuglowy uda, niedobrze, poczytaj posty Wodyna o leczeniu urazow, moze cos ci to pomoze, bo cwiczyc trzeba cale cialo, czasami wystaracza modyfikacja cwiczen, ciezaru, wiele mozna naprawic, a odpuszczajac sobie zupelnie na pewno nic nie naprawisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
IMO dieta jest do bani? co to ma byc? redukcja? masa? Bo nie bardzo to widze. Monotonnia, brak zamiennikow.
owsiane/jaja/kurak/ryz i tak w kolko.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Obliques- wiem że wczesniej żle to zrobiłem dlatego teraz troche dowaliłem wegli.Co do ćwiczeń na dwugłowe to jest to cwiczenie które nie wiem jak sie nazywa A co do reszty to narazie musze zrezygnowac z obciążania kręgosłupa i żadne metody Wodyna tu nie pomogą gdyż mam skolioze dlatego tak musi byc
Skerx-jak bys czytal dokładnie to napisałem we wstepie że poszczegolne skladniki diety bedą sie zmieniac, a o monotomie sie nie bój gdyz lubie gutowac i potrawy są rózne zachowując poszczegolne składniki
Może rzeczywiscie mało kalori ale liczyłem to z dziennika Vitalmaxu- chyba że on sam z siebie juz odejmuje jakies kalorie do redukcji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Wypiska z dzisiejszego treningu

Trening A:
1.wyciskania płaska hantle 25kgx10x2
2.podciaganie zrobiłem 3 serie po 5 powtorzen -narazie słabo to idzie
3.wyprosty nog na maszynie 70kgx15x2
4.podciaganie sztangi wzdłuż tułowia - 25kgx10 30kgx8
5.uginanie ramion ze sztanga 23kgx10 28x10
6.dipsy 2x8powtórzen
7.łydki 2 serie robiłem na maszynie z ciezarem 30 kg

Trening przebiegł dosyc spokojnie i na nstepny juz troche dołoze bo wiem ze moge wiecej. Po treningu rowerek i brzuszki

Dieta
1.50 gr ryzu parabolicznego +4 jajka +pestki
2.piers z warzywami +oliwa
3.Nie miałem czasu za bardzo czasu wiec zjadłem mielone +warzywa+oliwa
4.przetreningowy 50 gram kaszy+piers
5.potreningowy 50gr kaszy i 50 gr ryzu + tunczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
powodzenia
daj jakies swoje foty, ale normalna, nie taka jak supli i wypisz co lykasz

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Fotek narazie nie da rady bo nie mam aparatu, może za jakis czas cos kupie to wstawie.
Weekend szybko zleciał, troche pograłem w noge zamiast rowerka Dieta trzymana na 80 % z powodu wyjazdu. Dzisiaj juz lepiej, zaraz pomykam na trening pozniej dam wypiske.
Trening zostaje zmieniony bo poprzedni jakos mi nie pasuje, dzisiaj klatka+biceps
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waski biseps :/

Następny temat

Plan treningowy...

WHEY premium