SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
sporo ćwiczeń,fajna micha ;] rośnij bku będzie dobrze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Idź do apteki, pokaż dłonie i aptekarka/ aptekarz powinna/ powinien polecić ci odpowiednią maść

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samodyscyplina tylko na prawdę pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
co do piosenki polecam :



co do skórek mam ten sam problem. Nie zdzieraj skórek, dobry krem ochronny do rąk i jest o niebo lepiej.

Pozdrowienia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Konwanator - dziękuję. Staram się jak mogę

Dziś kupię tę maść Panowie, i będę starał się z tym powalczyć.

A piosenka miażdży.

Dziś mogę śmiało stwierdzić, że wczorajszy trening był ... bardzo dobry. Dziś rano jak się obudziłem, to odczuwałem takie zakwasy na plecach i barkach, że szok. Well done
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
widze że wiosło juz spoko,dowal węgli, a do posiłku przdtreningowego proponuje dwie łyżki stołwe oliwy z oliwek i jedną łyżke zanim położysz się spać. Oliwa dobry myk :)

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kupiłem ostatnio oliwę, ale kurde dalej nie mogę tego przełknąć.

Dzięki Dzik. Staram się z treningu na trening dowalać chociaż najmniejsze talerze. Wczorajsze wiosło czuję dziś w postaci bólu w plecach Z węglami to tak do 250g bym oscylował na razie w DT, a dowalić po prostu T, bo 50-70 to jednak malutko.

A zdjęcie roweru ... Zdjęcie zrobione i czeka na zrzut po powrocie do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Oliwę możesz dawać do sałatki w postaci dressingu. Wymieszaj z sokiem z cytryny/octem balsamicznym, solą, pieprzem, jakimiś ziołami i już masz sprawę załatwioną! . Po co się tak męczyć i łykać jak wódkę samą oliwę? Przecież to aż boli! Gorzkie i gardło szczypie. A jak masz przed snem to też wymieszaj chociaż z odrobiną soku z cytryny. Potraktuj to jako jakieś takie mini danie
Albo polej nią pokrojonego pomidora, posyp solą i świeżą bazylią. I już po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Janek w czym innym tkwi rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Co to za sałatka na samym dole na poprzedniej stronie? Bo wygląda całkiem fajnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium