SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widać ze sie troche za miche wziąłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wziąłem, wziąłem. Nie ma co Notuję tylko już 100cm w dupsku co mnie strasznie dziwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Regenat, mam takie pytanie ponieważ nie śledzę na bieżąco twojego dziennika ale jestem ciekaw jak ci wychodzi połączenie treningu na siłowni z pracą ?(bo wspominałeś że pracujesz na kopalni). Też niedawno zacząłem robotę na kopalni i zastanawiam się czy dodatkowo ćwiczyć bo z roboty przychodzę zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Czołem kolego,

więc powiem Ci tak, że zależy od dnia. Raz po prostu zjedziesz na dół - i to jest Twoja cała praca, a raz jest robota, która masakruje mięśnie i stawy. Czasem nogi potrafią tak dostać w kość, że po powrocie zasypiam od razu po obiedzie w fotelu - tyle, że to się rzadko zdarza. Staram się dużo węgli jeść (DT 400g.) i jest siła. Na Twoje pytanie odpowiem tak: zacząłeś pracować na kopalni i nie wiesz czy ćwiczyć? A jak się ożenisz, to nie będziesz wiedział czy jeszcze dupić? Ćwicz kolego

Na którą kopalnię jeżeli można zapytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopalnia Ziemowit, pytam bo mam wątpliwości że jeśli będę dodatkowo trenował to nie będę wyrabiał w pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Będziesz. Zadbaj o odpowiednią dietę i kup sobie z góry Flexit Drink na stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A stosujesz dodatkowo jakieś bcaa na dodatkową regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nic. Z prochu to tylko białko i po wypłacie wyżej wspomniany Flexit Drink.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z ciekawości zapytam, na jakim oddziale pracujesz i czy czujesz zmęczenie w robocie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Elektrycznym, ale będę działał żeby dostać się do ratowników. No przecież odpisałem Ci co do zmęczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium