SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
każdy patrzy czy białka ma na styk, a ten boi sie, że za dużo bedzie miał, no no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Antos, to szykuję pasek

Dobra, idę go opędzlować. Najwyżej się zbełtam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dobra Panowie, zapodałem sobie kostkę twarogu przed snem (już chudego nie kupię, bo za sucho w buzi, jak się go je). Wyszło wczoraj mniej więcej tak:

Suma dobowa: 2538kcal, 211g białko, 71g tłuszcze, 262g węglowodany

I powiem Wam, że było ciężko go zmieścić, ale się udało. Myślałem, że rano będę jakoś zdychał z przejedzenia, albo w nocy będzie mi się ciężko spać. Nic bardziej mylnego. Spałem jak zabity. Zmęczenie + godna (jak na mnie w końcu !) micha, dała pozytywy. Martwi mnie tylko to, że nie ciśnie mnie do kibla po tylu kcal.

Jedynie rano się zważyłem, to miałem 75,1. Jak się odlałem, to było 74 Te 74kg można traktować jako na czczo, jeżeli się nie "uwalniało orki" ? Bo jeżeli tak... to jeszcze 2,5 kg, a pyknie 10 kg do przodu od początku treningów !

PS. Foty z piątku.
Myślałem, że lepiej to będzie wyglądać. Jezu jaki suchar ...

























Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-05-28 05:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No nie gadaj, w porównaniu z początkiem progres jak najbardziej widoczny

PS nudzi ci się w nocy/nad ranem, bo wszystkie twoje wpiski są przed 6.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie. Nie potrafię długo spać. Wstaję zazwyczaj w okolicach 5:00.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chociaż %bf masz nieduży :P Bic ładny

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Widać progres, kaloryfer powoli się tworzy, ogólnie przybywa mięśnia

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Jak koledzy wyżej. Progres jest! To najważniejsze. Spokojnie , nie ma co się spieszyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Rafał - Rok temu w czerwcu, przy wadze 66,3kg miałem bf chyba nawet na minusie Biceps może i kształtny, ale kryje tam się zaledwie 32 cm ...

Mikers - Tak mi już wpadło w nawyk, że co trening robię 3 serie wznosów na drążku + allachy. Powoli do przodu.

Misiek - Progres progresem, ale dalej trochę chudawo i "oświęcim". Trzeba dużo kcal przelać przez dupsko, żeby coś wyszła. Powoli do celu.

Jeszcze trzeba się nauczyć dobrze pozować. Zobaczymy jak będą wymiary się miały po ostatnim treningu P&P, wtedy jakieś krótkie podsumowanie, ale chyba już bez fot, bo od piątku do np. jutra się nic nie zmieniło zapewne

Panowie, jak to z tymi witaminami i magnezem z olimpu? Brać, nie brać? Bo już drugi dzień wczoraj nie brałem, więc nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Ja od nowego planu będę dawał brzuch na koniec treningu, teraz robię 2-3 razy w tygodniu w dni nietreningowe.
Witaminki dobra rzecz, magnez też. Wydaje mi się, że to nie one mają wpływ na to twoje dziwne uczucie, od kiedy tak swoją drogą bierzesz te tabletki?

miejsce-na-nowy-dziennik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium