SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Regenat
Jest tara, ale ja dziś np. jak zważyłem porcję odżywki, to postawiłem szejker, wyszło 117g, to sypałem odżywki aż było 147g. Więc po co tarowanie do szczęścia?


Tak też można - jasne
Ale za funkcję nie dopłacasz, a ułatwia życie .
Ja sobie może dzisiaj kupię batona proteinowego i wrzucę zamiast którejś szamy. Jadł ktoś z Was? Tyle, że drogie takie cuda... 9,- za batonik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
za 9 zł masz praktycznie szamę na połowę dnia, więc po co przepłacać? Imo jak chcesz skosztować, to kupuj

Kalikstat - właśnie się przymierzam do kupna jakiegoś innego białka. Dostałem propozycję od Mariana 3,5 kg za 149 zł z ... Nie pamiętam potem wkleję link.

Kumpel mi zapodał miarkę z jakiegoś gainera .... 30 g - około 8 tych miarek ... Więc miarka miarce nie równa.


Nie ma to jak w pracy siedzieć i czytać sfd. Masakra jakie nudy, energia rozpiera, i już czekam na trening.


Antos, zaraz się biorę za układanie mniej więcej nowego planu. Dziś mam ostatni dzień P&P. Kilka pytań:

1. Które partie ze sobą łączyć, a których nie należy?
2. Na nogi poświęcić osobny dzień?
3. Duże partie zakres 12 serii czy więcej? A małych partii 9? - takie info kiedyś wyczytałem na forum.

Danke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Skosztowałbym, bo trener często podgryza a smakowicie wygląda. Taki czekoladowy. Tylko cholera w chooy szmalcu. Dokładnie. Za 9,- mam wyrąbaną kolację ( grahamka, 3x/4x jajca + jakieś warzywa i może plaster szynki by się zmieścił )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
No ładnie,ładnie widać jak rośniesz ! za niedługo także robię jakieś tam podsumowanie

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 562
Jak masz kase to kupuj mutant massa i jazda ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kasę mam, ale nie na tym figiel polega. Figiel polega na tym, aby poznać swój organizm, i rozbudować mięśnie maksymalnie za pomocą diety. Jakbyś zauważył, spożywam bardzo małą ilość kcal, bo w okolicy 2,5k kcal, więc ładowanie mutant massa mija się z celem. Wydawanie pieniędzy na odżywki jest śmieszną rzeczy, gdy nie ma się odpowiedniej ilości kalorii w diecie - w moim przypadku tak jest.

Ogólnie wydawanie kasy na odżywki, a nie na jedzenie mija się z celem. Ostatnio w innym temacie był poruszany ten wątek. Ludzie, którzy wydali 300-500 zł na odżywki, nie osiągnęli takiego efektu, jak ludzie, którzy mieli dopiętą dietę w 100% i wspomagali się tylko np. odżywką białkową.

Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Podbijam pytania:

Antos, zaraz się biorę za układanie mniej więcej nowego planu. Dziś mam ostatni dzień P&P. Kilka pytań:

1. Które partie ze sobą łączyć, a których nie należy?
2. Na nogi poświęcić osobny dzień?
3. Duże partie zakres 12 serii czy więcej? A małych partii 9? - takie info kiedyś wyczytałem na forum.

Wariant A:

1. Plecy + biceps.
2. Klatka + triceps.
3. Nogi + barki.

Wariant B:

1. Klatka + Barki.
2. Biceps + triceps.
3. Nogi.
4. Plecy.

Będzie coś z tego? Czy raczej fatalne połączenia? Na razie tak z głowy sobie wziąłem te połączenia, sugerując się dużą pompą, np. łącząc klatkę + triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Moim zdaniem zdecydowanie wariant B, chyba, ze po ciężkich siadach czy MC masz siłe na jeszcze, a co do serii to chyba sam musisz zobaczyć ile najlepiej u Ciebie na daną partie mięśnową działa,. Tak jak Antos często pisze, musisz sam wiedzieć czego potrzebuje Twój organizm, co najlepiej z czym Ci sie ćwiczy i ile dana grupa potrzebuje. To tak ode mnie, mało wniosłem do tematu, ale cóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Buli, właśnie dużo wniosłeś Dokładnie jak piszesz, sam musisz wiedzieć ile dla Ciebie jest ok. Te 12 na duże, 9 na małe - niebardzo się sprawdza Tylko 12s na nogi to pomyłka, z kolei niekiedy 9 na biceps może okazać się za dużo.
Podział też wybrał bym drugi, pod warunkiem że między nogami i plecami będzie przerwa, i tył barków dorzucisz do pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Jeśli chodzi o niełączenie, wejdź na kluturystyka.pl/atlas (czy jakoś tak)- tam wszystko jest wyjaśnione.
Paszkos- też mnie raz tak naszło na batona, po treningu. W smaku całkiem dobry, co prawda trochę za słodki jak dla mnie, ale cena zdecydowanie dodała mu goryczy (wspominane 9złociszy). Generalnie, jak poczujesz nadmiar gotówki i mega chęć na coś słodszego (naprawdę mega) to dziabnij sobie śmiało takiego batona

miejsce-na-nowy-dziennik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium